Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shooting Running
#21
"pmarijan" Napisal:"Nisem niti imel v mislih tebe..."
Si siguren? [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Zdaj pa še nekaj zelo resnega. Pred kakšnim mesem mi je nekdo namignil, zakaj bi na tekmi, kjer se strelja na različne oddaljenosti ( 25 do 500 m ), moral plačati enako/isto štartnino za nastop za kratkocevno in MK orožje, kot tisti, ki strelja na 100, 300 in še več metrov in potem še brez veze čakat na konec tekme, ki se zaradi "dolgoprogašev" zavleče skoraj v večerne ure.
Dal mi je vedet, da ne bi bilo nič narobe, če se za večje razdalje plača tudi višja štartnina, ker je dela in ostalih "umetnih" stroškov za organizatorja krepko več...
???
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#22
Siguren...!

Glede štartnine - res da so časi glede vprašanja financ za večino nas neusmiljeni, pa vendar mislim, da je štartnina zelo nizka in še kar dokaj milostna, če jo primerjam z katerimikoli drugimi športnimi panogami. Že za samo strelivo jih bo večina dala več, kot je štartnina na tekmi, potem bodo pa za 5EUR salte delali.

Kaj se mi tudi zdi absurd: Recimo pijača na strelišču. Nekdo jo mora it iskat, vnaprej plačat, jo dat doma v hladilnik, jo drugi dan vlačit s seboj na strelišče in jo tam mrzlo servirat, potem pa nekateri strelci jamrajo, da je nekaj - kar stane v trgovini 0,8EUR, mi pa ponujamo za 1,5 EUR - drago. V gostilni bi tak artikel stal pa vsaj 2,5 EUR. In to ne jamrajo tisti, ki nimajo, ampak tisti, ki imajo veliko več od večine prisotnih. Potem se pa pelješ domov iz strelišča in jih srečaš v prvi gostilni, kako takšen, ki na strelišču noče kupit pijače (ker je kao predraga) pije v prvi gostilni in časti vse sostrelce in drugi dan izveš, da je takšna zabava trajala še nekaj ur...

Bog ne daj pa organizatorju pustit kakšnega centa na pijači!? [img]{SMILIES_PATH}/icon_eek.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]

Smo že zaradi tega resno razmišljali, da bi ukinli in hrano in pijačo, ter raje znižali za tistih 5 EUR štartnino...
Odgovori
#23
"pmarijan" Napisal:Smo že zaradi tega resno razmišljali, da bi ukinli in hrano in pijačo, ter raje znižali za tistih 5 EUR štartnino...



[img]{SMILIES_PATH}/extra_thumbup.gif[/img]
potem bi lahko vsak malical in pil kar mu najbolj paše [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

in ena skrb manj pri organizaciji [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)