Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoč za uporabnike starega foruma
#61
"op70", daj ne se hecat - še 2x gremo spat in bo oblika starga foruma pozabljena. ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#62
So pa nekateri res trdi...
Podobno je bilo med prehodom iz tolarja na eure, kako so nekatri komplicirali, po treh mesecih so pa že vsi pozabil da so nekoč uporabljal tolarje. Isto bo tudi tukaj ;)
Odgovori
#63
hmmm, zanivio, da "senior" 357 precej prej sprejme neko računalniško novost, kot pa "junior" op70 ;)

Drugače pa moje pripombe:

- opozorilo za prejeto ZS je manj opazno,

- pri ZS ni najdem smeškov - ne najdem tipke za predogled ZS,

- še vedno se ne da lepit priponk v ZS,

- naknadno ne moreš urejat oz. brisat ZS-jev,

- čas za popravo objavljenega teksta v forumu je prekratek (15 min),

- ni mi povsem jasen postopek, če hočeš svoj post ali le del njega brisat,

- ne moreš navajat posta drugih uporabnikov (reply),

- prostor za avatar je premajhen,

- ne moreš odstraniti že naloženih priponk,

- ne moreš komentirat priponk,

- ITD, ITD, ...
Odgovori
#64
Ok - kar sem do sedaj uspel pogledat, moram rečt, da mi je všeč predvsem tipka "Mark all Wievd", :D/ - saj tako lahko preskočim nove objave, ki jih ne želim brati in da mi jih ne označuje več kot nove...

Prav tako mi je všel tipka "L" :-B pod postom, katero pritisnem in skoči direkt na zadnji post, ki je bil napisan, ne glede na to, koliko strani ima že tema...

Dobro je tudi to, da je kar nekaj filtrov, po katerih si lahko forum urejam, sortiram...

Vsake novosti se pač moramo navadit, zato ne bom javkal, da mi je stari forum bil bolj všeč (čeprav mi je res bil, ampak ga bom že pozabil - sčasoma - upam...), dejansko mi administratorska/moderatorska orodja niso bila zaupana in iz tega vidika pač ne vidim razlike (verjetno je tukaj pač nek napredek).

Kaj mi trenutno ni všeč:

- ni več ilegale (lahko sem bil prijavljen cel dan, pa ni nihče vedel, da sem gor - razen, če si šel na vzdevek in poizkal, kdaj se je konkretni nazadnje prijavil - tako bom sedaj moral v službi tudi kaj delati, ne pa samo "strelca" brat #-o O:-) ...);
- tale "ZS" je res malce preveč neopazen, oz. ne izstopa tako kot bi moral;
- čas urejanja svojega posta je absolutno premajhen (če iščeš kakšne vire na netu, da bi pripopal povezve, moraš to početi v novem postu, saj je 15min absolutno premalo, se pa zavedam, da je nerodno, če izbrišeš ali dodaš/spremeniš nekaj čez par dni, pa nihče več ne ve, kaj je bilo tam prvotno). To me moti predvsem v malih oglasih, ko čez mesec dva ali podobno izbrišem mojo kontaktno tel. št., ali druge konkretne kontaktne podatke, ko je nek predmet prodan (nerad puščam svoje kontaktne podatke navpogled tistim, ki bi jih znali kakorkoli zlorabit);
- smeškoti niso več "strelski" (čeprav je nabor večji) in postavi jih zmeraj na koncu teksta, tako moram ves tekst (če sem se kasneje odločil vstavit smeškota v sredino teksta) copy/paste za smeškota, da je vstavljen dejansko tam, kjer bi ga rad dal kasneje;
- to da so razpisi tekem in rezultati le-teh nekje na neki "drugi strani" ne pa tukaj na forumu je (vsaj meni) moteče, saj je to drobljenje (vsaj meni) nesmiselno...
- tukaj mi forum deluje nekako počasneje, oz. odpira željene strani počasneje (se mi zdi), kot je to bilo na starem forumu;
- in teme so absolutno nepregledne - moraš kar dobro pogledat, da vidiš razliko, oz ločiš (ne glede na velikost "fonta") med posameznimi posti, njihovimi naslovi, avtorji, datumi objav,... - vse je nekam modro/črno...8-X

...toliko zaenkrat... :-* :"> :-O B-)
Odgovori
#65
"pmarijan", zakaj pa mene ni na "spisku" prijavljenih? Mogoče pa sem, a tega ne vidim?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#66
357, mogoče pa si kakšno kljukico preveč odvzel pri nastavitvah ;)
Odgovori
#67
Zdi se mi, da sem jo dodal. ;;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#68
Forum, mi je postal veliko bolj všečen kot stari, saj že z obiskom prve strani točno veš kaj se novega dogaja in sicer kar na vseh področjih, odlično!
Adminu vse čestitke za trud in za potrpežljivost! :D/
Odgovori
#69
boggy, saj je tudi star forum to omogočal, samo jaz sem vedno pregledoval posamezne kategorije...

Mimogrede: Kako je že izgledal star forum???
Odgovori
#70
> 357 said:
> Zdi se mi, da sem jo dodal. ;;)

Ja, tudi to je mogoče ;)
Odgovori
#71
Tako, kot je zdaj dodana tipka L za zadnji dodani post, bi bilo fino dodati tipko za zadnji neprebran post. Je to možno?
Žalujem za starim forumom, a se trudim sprejeti novega! :-)
Pa pogrešam Tapatalk!
Odgovori
#72
S hitrostjo so pri meni še vedno problemi, ki se občasno nadgradijo tako, da se mi vse skupaj ustavi ( poruši sistem ), potem sledi daljši premor ( beri: preklinjanje ) in ponovne prijave skoraj vsepovsod, kjer se zahteva geslo. :-?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#73
jest sm nazaj :D
Odgovori
#74
Saj nimaš druge izbire. :)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#75
NOVI FORUM JE TOTALNO SRANJE V PRIMERJAVI Z STARIM !!!!!!!!!!!!!!!
Odgovori
#76
> 357 said:
> "pmarijan", zakaj pa mene ni na "spisku" prijavljenih? Mogoče pa sem, a tega ne vidim?

No - sedaj je menda tudi meni menda ratalo biti "neviden"... >-)

Aja - še dve moteči zadevi in ena težava:

- če dobiš ZS, ga moraš odkljukat tako v Inboxu, kakor na svojem vzdevku, ker se mi ne označi samo na obeh, če preberem/kliknem samo na enega;

- če urejaš svoj post (kasneje, ko si ga že spisal in seveda v roku tistih 15min), potem smeškotov ne moreš več dodajat (pravkar še enkrat preizkušeno)...

- težava pa se je pojavila pri nalaganju fotografije v oglas (na službenem računalniku - med časom malice seveda L-) - izpiše se namreč nek error in fotke ne naloži...
Odgovori
#77
Kje so mali oglasi?
Odgovori
#78
> supreme said:
> Kje so mali oglasi?

Poglej desno pod Categories!
;)
Odgovori
#79
Meni se odprejo samo oglasi trgovcev?
Odgovori
#80
Če se prijaviš na forum se pokažejo tudi ostali oglasi.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)