Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na Savi Bohinjki krogle deževale na ribiča
#61
Saj bi jih mogoče šel kupit, ampak človeku je upravičeno nerodno, če ga kak poznan vidi, kaj kupuje - tudi meni bi bilo, tako da raje verjamem, da je res objavljeno.
Odgovori
#62
Dumb
Odgovori
#63
Res kot je napisal Robert ,tako da bi bilo res fino če kdo objavi ta demanti tako, da vsi vidimo kaj piše.
Odgovori
#64
Še dobr, da mamo frizerja  Doh
   
Odgovori
#65
zanimivo da bi po zakonu morali objaviti enako dolg članek, na istih straneh /torej na naslovnici
Odgovori
#66
Se Strela pri sestavi članka ni za pomoč obrnu na gunga k'ma kremce, sicer bi potem imeli tudi novo prilogo k novicam.
Odgovori
#67
Konec koncev je zadevo zakljucil korektno ni kaj.
Odgovori
#68
Super, zadeva je bila vsaj natisnjena, če kdo sika, se mu lahko vsaj nekaj pokaže. Še tako naprej.
Odgovori
#69
Nekaterim pa očitno res ni dovolj...zadeva je ..ende.. jaz sem naredil svoje, in to nam zadostuje gremo naprej okoli tega incidenta sem imel kar nekaj dela. Opozoril bi samo na nepotrebne provokacije, ki jih nekateri izjavljate...avtorjev ne bom navajal se boste kar sami našli med njimi.Zadeva je zaključena, in bi prosil moderatorja, da zadevo zaklene. lp Hand
Odgovori
#70
Epilog vsem nejevernim in škodoželjnim...:

[Image: fss-scan00.jpg]

[Image: pl6-scan00.jpg]
Odgovori
#71
Une dva pizdunčka bi morala sedaj Policija obravnavati zaradi krive prijave in nato sodnik malce oglobiti....


Vsekakor odlično Strela tokrat (za spremembo ::) pohvala....
Odgovori
#72
Saj sta dobila plačilni nalog - vsak po 700 evronov.
Odgovori
#73
Kul sam tega verjetno jeben cajtng ne bo objavil bi morala še ta banda dobit za 14k€.
Odgovori
#74
(28-09-2015, 14:02)Waffentreue Napisal: Saj sta dobila plačilni nalog - vsak po 700 evronov.

od kje pa ta informacija?
Drugače pa, Strela, čestitam, prav vesel sem da je prišlo do takega epiloga.
Odgovori
#75
(28-09-2015, 14:02)Waffentreue Napisal: Saj sta dobila plačilni nalog - vsak po 700 evronov.

Tako pizdi posrani! Pa se po p.........!!!!!! Drugic bosta fajn pomislila preden bosta buziju od novinarja lagala k vse objavi kar mu recejo brez preverke! A to da mu babo sosed f...... bo tudi napisal v cajtng brez da jo prej vprasa?
Strela tako se dela!!!!!!
Odgovori
#76
Laž ima kratke noge.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)