Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
Nobene razprave, spet samo negativne kvalifikacije in agresivno zagovaranje lastnega pogleda na zadeve brez vsebinske razprave o mnenjih in trditvah, ki Matotu niso všeč.   

Na moderatorijh foruma je, da se odločijo, ali bodo dovolili nivo razprave, kjer Mato obračunava z drugače mislečimi na primer takole: 

ker v svoji patetični omejenosti enostavno ne vidijo dlje od svojega nosa in ki v enem sestavku uspejo naklamfat povsem bullshitaste povedi, ki so prvič kontradiktorne in drugič milo rečeno nesramne

in kot takega te nočem niti videti blizu organizacije (vsaj ne take katere član sem ali imam kaj od nje), ki bi zastopala bilokaj, predvsem zato, ker si konj s plašnicami (tvoje pametovanje o statistikah) in pa utopist

ker v svojih pogledih (sploh starejši del strelske populacije) predstavljaš tisto najslabše kar je med lastniki orožja in to je zaplankanost, bogaboječnost in pa kvazi elitizem

ker enostavno od teh raznoraznih keyboard comandosov, ki bi s tujim kurcem opletali po koprivah ni nič še članarine je bolje ne pobrati, ker golazniki potem mislijo, da jim kaj pripada oz. lahko pametujejo ostalim, ki res kaj naredijo in ne nasmetijo 155 strani dreka

Ste pa stalno eni in isti, ki nekaj razpihujete in nabijate

so se začeli oglašati tudi drugi, ki imajo malce več pameti in razgledanosti in so več ali manj dojeli za kaj točno se gre in kakšen je pravi odziv na te rabote

povsem tvoj problem in stvar tvoje psihe s katero se ne mislim ukvarjati

bentiš in jokaš o nekih žalitvah

če napišeš preverjene bedarije, neresnice ali utopične blodnje. 
S SVOJIM PISANJEM ŽALIŠ INTELIGENCO POVPREČNEGA UDELEŽENCA FORUMA in če s svojimi "argumenti" to počneš na področju, ki ti je všeč in mu posvečaš svoj prosti čas kaj je potem šele drugje

Če ne bodo ukrepali, pomeni, da pravila veljajo samo za nekatere, drugi pa lahko svinjajo po želji in potrebi. V tem primeru sem tukaj povsem odveč, je škoda mojega časa in živcev, imam kaj pametnejšega za počet.  

Lep pozdrav, Marko
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od Rombon - 02-02-2017, 09:57



Uporabnikov, ki berejo to temo: 3 Gost(ov)