Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za orožje naj bi imel dovoljenje za posest, ne pa tudi za nošenje
#1
Thumbs Down 
Citat:[Image: xxxx.png]

Osumljenec naj bi za orožje imel dovoljenje, saj naj bi bil športni strelec, a naj bi to dovoljenje ves čas zlorabljal in pištolo nosil s seboj, čeprav tega ne bi smel.

Na konc bomo pa vsi tepeni...  Doh



Vir: http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/...dolga.html
Odgovori
#2
Naj bi imel dovoljenje..., naj bi bil športni strelec...., naj bi zlorabljal...
Bil bi čas, da naj bi se, za objavo takšnih in podobnih informacij, nekdo bolj pripravil...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#3
ena taka budala "zaje.." vse  Tappingfoot
Odgovori
#4
Ta je bil že dolgo časa problematičen in vsi so vedeli da z njim ni vse ok ukrepali pa niso nič vedno rečejo dokler se nič ne zgodi ....
drugače bi pa vsi  pljuvali po poštenih strelcih in nas omejevali kao potencialno nevarne .... kaj pa vojak al pa policaj ni človek ki se mu lahko spipa je še nevarnejši saj imajo dostopa do veliko več orožja in še avtomatskega in nevem kaj še ....
Odgovori
#5
(20-04-2017, 17:49)ljuboslo Napisal: Ta je bil že dolgo časa problematičen in vsi so vedeli da z njim ni vse ok ukrepali pa niso nič vedno rečejo dokler se nič ne zgodi ....
drugače bi pa vsi  pljuvali po poštenih strelcih in nas omejevali kao potencialno nevarne .... kaj pa vojak al pa policaj ni človek ki se mu lahko spipa je še nevarnejši saj imajo dostopa do veliko več orožja in še avtomatskega in nevem kaj še ....

No nič bat to bodo po novem preverjali vsake toliko časa, tako da se ne preveč sekirat.
Odgovori
#6
En pizd....naredi,slaba luč pa pade na vse.žalostno da se vse v en koš meče
Odgovori
#7
(20-04-2017, 17:25)jonas Napisal: ena taka budala "zaje.." vse  Tappingfoot

(20-04-2017, 17:49)ljuboslo Napisal: Ta je bil že dolgo časa problematičen in vsi so vedeli da z njim ni vse ok ukrepali pa niso nič vedno rečejo dokler se nič ne zgodi ....
drugače bi pa vsi  pljuvali po poštenih strelcih in nas omejevali kao potencialno nevarne .... kaj pa vojak al pa policaj ni človek ki se mu lahko spipa je še nevarnejši saj imajo dostopa do veliko več orožja in še avtomatskega in nevem kaj še ....
Kr jeba ane. Tako je fajn bluzit ce kaj naredi jager no seveda zakaj bi bil sedaj kriv sportni strelec dejmo raje povedat da so se vecji norci vojaki in policisti.
To se bo vedno dogajalo neglede na vse. Sej je jasno po kakih postopkih je folk prisel v klube in dobil potrdila v kar precej primerih......no tega se pri jagrih policistih in vojakih nemore zgoditi (prej vsakega mine ce ima namen izkljucno zaradi pridobitve orozja)
No pa ker vem da se bo 100ljudi sto cudi sedaj obeslo name ker gre pac za forum sportnih strelcev.
Ker sem enkrat kupil pusko sem zraven pridobil potrdilo da sem clan kluba. In ja tako to gre od res zajebanih klubov kjer je tezko do tak tak.....
Odgovori
#8
"Osumljenec naj bi za vožnjo z vozilom imel vozniško dovoljenje, saj naj bi bil voznik, a naj bi to vozniško dovoljenje ves čas zlorabljal in z vozilom delal prometne prekrške, čeprav tega ne bi smel."
Odgovori
#9
Ja in kaj bi rad povedal, da si ravnokar inkriminiral sam sebe in "šefa kluba"? Zakaj sedaj strokovnjaki iz IRSNZ ki tole berete ne reagirate in poiščete IP od uporabnika Shooter in ga povabite na zaslišanje in preiskavo o korupciji, zlorabi položaja, ponarejanja uradnih listin in ker je g. Shooter po prejšnjih postih član uradnega establishmenta še malce poskrbite za preiskavo o njegovi primernosti za delo v javni upravi oz. se mu izreče v kolikor se ugotovi prisotnost kaznivega dejanja še izredna odpoved delovnega razmerja!?
Odgovori
#10
Uf mato a gres v jok pa na drevo. In ti moron bi lahko kolikor se imas za pametnega in oh in sploh naumil da sem ze imel nabavno dovoljenje torej bi nacelno lahko namesto orozje na lov dal vpisat na sport pac kot castni clan brez clanarine Drool Ali je prav ali ne nej vsak sam presodi
No zdej se pa zjoci do konca...
Odgovori
#11
(20-04-2017, 19:31)Shooter Napisal:
(20-04-2017, 17:25)jonas Napisal: ena taka budala "zaje.." vse  Tappingfoot

(20-04-2017, 17:49)ljuboslo Napisal: Ta je bil že dolgo časa problematičen in vsi so vedeli da z njim ni vse ok ukrepali pa niso nič vedno rečejo dokler se nič ne zgodi ....
drugače bi pa vsi  pljuvali po poštenih strelcih in nas omejevali kao potencialno nevarne .... kaj pa vojak al pa policaj ni človek ki se mu lahko spipa je še nevarnejši saj imajo dostopa do veliko več orožja in še avtomatskega in nevem kaj še ....
Kr jeba ane. Tako je fajn bluzit ce kaj naredi jager no seveda zakaj bi bil sedaj kriv sportni strelec dejmo raje povedat da so se vecji norci vojaki in policisti.
To se bo vedno dogajalo neglede na vse. Sej je jasno po kakih postopkih je folk prisel v klube in dobil potrdila v kar precej primerih......no tega se pri jagrih policistih in vojakih nemore zgoditi (prej vsakega mine ce ima namen izkljucno zaradi pridobitve orozja)
No pa ker vem da se bo 100ljudi sto cudi sedaj obeslo name ker gre pac za forum sportnih strelcev.
Ker sem enkrat kupil pusko sem zraven pridobil potrdilo da sem clan kluba. In ja tako to gre od res zajebanih klubov kjer je tezko do tak tak.....
Da nisi slučajno malo pomešal vrstni red. Najprej moraš imeti potrdilo o članstvu, šele potem lahko zaprosiš za nabavno dovoljenje. Članstvo v društvu je potreben pogoj, ni pa zadosten. Sploh pa ni naloga društev, da bi ocenjevala primernost posameznika za posest orožja, ampak so za to pristojni državni organi-
Odgovori
#12
(20-04-2017, 17:16)357 Napisal: Naj bi imel dovoljenje..., naj bi bil športni strelec...., naj bi zlorabljal...
Bil bi čas, da naj bi se, za objavo takšnih in podobnih informacij, nekdo bolj pripravil...

Naj bi tudi hodil v trgovino, kjer se med drugim prodaja orožje, najmanj trikrat letno. Da je tista trgovina, vsaj kakro je meni znano, stara mogoče dve leti ali pa še manj, pa novinarčki niso omenili, s tem, da mi niti ni jasno, zakaj je sploh pomembno, kolikokrat je šel v kakšno trgovino?
Odgovori
#13
15-30 let zapora. Dvomim, da bi bilo bistveno drugače, če bi jo potolkel s sekiro. Storilec prijet, dokazi neizpodbitni (recimo) in zadeva roma na sodišče. Dejansko nič posebnega, ljudje se že dolgo pobijajo in očitno bodo to počeli še dolgo in kvečjemu še bolj, ker bodo imeli čedalje manj izgubiti. Pištola, sekira, nož..popolnoma irelevantno.
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
#14
(20-04-2017, 21:41)fritz Napisal: Pištola, sekira, nož..popolnoma irelevantno.

Točno to, če se je nekdo odloču to naredit bo naredu in konec.
Odgovori
#15
Si prec zacvilu, ko pride ena provokacija in to očitna, ker če ti ni jasno je članstvo v društvih prostovoljno in te v društvu v kolikor podaš izjavo, da se strinjaš s statutom in ga tudi izpolnjuješ ne smejo zavrnit tako, da celoten tvoj postulat, da "je v društvo lahko pridet in da si kupiš članstvo" bebav, ker prvič točno to "lahko pridet" je namen Zakona o društvih in drugič s članarino si "dobesedno kupiš" članstvo, ker ponavadi ima vsako društvo tudi članarino. 



Kdo je pa tu moron pa mislim, da je evidentno, če bi pa govorili o potrdilu o sodelovanju na tekmah je pa druga zgodba....
Odgovori
#16
Tale delitev na lovce in športne strelce s mi zdi ravno tok koristna kot delitev na leve in desne. Pizda, folk se delimo in tekmujemo med sabo kdo bo koga, oblastniki nas pa nategujejo in se nam režijo.
Odgovori
#17
(21-04-2017, 07:23)matjaz43 Napisal: Tale delitev na lovce in športne strelce s mi zdi ravno tok koristna kot delitev na leve in desne. Pizda, folk se delimo in tekmujemo med sabo kdo bo koga, oblastniki nas pa nategujejo in se nam režijo.

To je tako, kot tista, da lastniki Alf in BMWjev ne morejo sedeti za isto mizo.

Ampak gre, pa še zabavno je, če le kdo vse skupaj ne jemlje smrtno resno.
Odgovori
#18
(21-04-2017, 07:23)matjaz43 Napisal: Tale delitev na lovce in športne strelce s mi zdi ravno tok koristna kot delitev na leve in desne. Pizda, folk se delimo in tekmujemo med sabo kdo bo koga, oblastniki nas pa nategujejo in se nam režijo.

Clap

Žalostno ampak drži.
Odgovori
#19
(20-04-2017, 19:31)Shooter Napisal: Kr jeba ane. Tako je fajn bluzit ce kaj naredi jager no seveda zakaj bi bil sedaj kriv sportni strelec dejmo raje povedat da so se vecji norci vojaki in policisti.
To se bo vedno dogajalo neglede na vse. Sej je jasno po kakih postopkih je folk prisel v klube in dobil potrdila v kar precej primerih......no tega se pri jagrih policistih in vojakih nemore zgoditi (prej vsakega mine ce ima namen izkljucno zaradi pridobitve orozja)
No pa ker vem da se bo 100ljudi sto cudi sedaj obeslo name ker gre pac za forum sportnih strelcev.
Ker sem enkrat kupil pusko sem zraven pridobil potrdilo da sem clan kluba. In ja tako to gre od res zajebanih klubov kjer je tezko do tak tak.....

Kaj si ti slučajno že konkretno pod gasom uletel z jagrskega piknika na forum, da ti je ratalo nastreljat toliko neumnosti? Tvoj komentar je tipičen primer, zakaj določeni športni strelci v jagrih ne vidijo zaveznikov - ker vidite samo sebe in samo svoj interes in iščete načine kako zaščitit svoje, športne pa kurc gleda, itak ne rabijo pol-avtomatov, itak potrdila o članstvu talajo kar v trgovinah, ko kupiš puško (LOL!), itd... Ko pridejo repetirke na vrsto (in sigurno bodo, če ne bomo malo pozabili na "razlike" in malo bolj skup stopli) meni ne bo čisto vseeno.
Odgovori
#20
kaj ste bolani vsi ki nosimo pokalice bi morali biti na isti strani ne pa si metat polena pod noge
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)