Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dalje o raciji na kočevskem
#1
(24-09-2019, 09:12)romunov Napisal:
Citat:Orožja v Kočevju menda ni malo, kje natanko je, pa na policiji ne razkrivajo. Neuradno naj bi sicer šlo za sedem hišnih preiskav v romskih naseljih. "Našli smo kar nekaj kosov orožja, streliva, tudi bokserje in pištole," je razložil komandir policijske postaje Kočevje Silvo Košir.

https://siol.net/novice/crna-kronika/prebivalce-kocevja-ustrahujejo-mladoletni-romi-video-507866

če ne bodo organi res kaj naredili, bo res kdo vzel pravico v svoje roke in potem bomo imeli spet sojenje kot je na Ptuju. Eek
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#2
Sploh nisem presenečen. Cca 10 let nazaj sem govoril z enim iz Prekmurja. Tam cigani veljajo za dosti ok. Ampak vseeno, enkrat so prišli policaji (iz Lj, ne domači) in naredili temeljito racijo. Našli so več orožja kot ga je imela PP MS.
Odgovori
#3
(24-09-2019, 09:12)romunov Napisal: "Našli smo kar nekaj kosov orožja, streliva, tudi bokserje in pištole," je razložil komandir policijske postaje Kočevje Silvo Košir.

Zanimivo, poleg orožja so našli tudi pištole. Kam torej pištole spadajo po njihovo? Med pihalnike?
Odgovori
#4
Poved je slogovno pravilna. Našli so nekaj kosov orožja, med njimi tudi bokserje in pištole. Je pa malo ponesrečeno povedal.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)