Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mantis izziv za čas karantene
#21
Če damo težo na stran, a ni proženje bolj shit pr teh zračnih CO2 pištolah? Imel CO2 pištolo in revolver in sta imela v primerjavi s pravimi zadevami oba precej slabše sprožilce (double in single action)..
Odgovori
#22
(28-04-2020, 00:31)dex Napisal: Če damo težo na stran, a ni proženje bolj shit pr teh zračnih CO2 pištolah? Imel CO2 pištolo in revolver in sta imela v primerjavi s pravimi zadevami oba precej slabše sprožilce (double in single action)..

Itak, da se ne da primerjat ... seveda je slabši sprožilec na CO, zato je pa rezultat toliko boljši ...

Ko bo čas za na strelišče, bomo s tapravimi pokali..

Škoda mi je na prazno pokat tapravo pištolo ... za suhi trening je tudi CO pištola dobra  S-2guns

(27-04-2020, 20:53)MarkB Napisal:
(27-04-2020, 19:27)Umaus Napisal: SigSauer P320 (Coyote) SIG P320 CO2 Zračna pištola proizvajalca Sig Sauer narejena iz kovine.

Teža 1150g  Razz

vir:
https://www.maxairsoft.com/product_info....5m561m6p81

 Vzemi pravi gver v roke, ne igracko za otroke ;)
Za trening je dobra .. taprava pride na vrsto, ko bodo strelišča odprta  Razz
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#23
Zakaj ti je pa taprave za suhi trening skoda? Snap cap das noter pa si miren glede igle. Ce pa nimas striker pistole pa lahko tudi kako mini gumico pred iglo oz pri petelinu zrolas. Tudi deluje.
Golf palco in balincke vzames pa gres na strelisce ;)
Odgovori
#24
(28-04-2020, 08:53)MarkB Napisal: Zakaj ti je pa taprave za suhi trening skoda? Snap cap das noter pa si miren glede igle. Ce pa nimas striker pistole pa lahko tudi kako mini gumico pred iglo oz pri petelinu zrolas. Tudi deluje.
Golf palco in balincke vzames pa gres na strelisce ;)

Zakaj bi moral delat tako, kot si ti misliš  Whistle

Pač, tako mi odgovarja... imam tui slepe naboje, ampak jo moraš po vsakem strelu repetirat, CO ni treba repetirat... to je glavni razlog, drugi razlog je, da jo imam lahko skoz na mizi in mi je ni treba vedno iz sefa jemat ... vzamem iz mize, aktiviram mantis oziroma, takoj ko se prižgejo kakšna poročila, jo imam vedno pri roki ... pa tarčo tut  Dumb
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#25
(24-04-2020, 10:24)maus Napisal: Js sm si najdu čas  S-2guns
Uf Maus, čez zimo ko je bila Ninja na štenderju, si pa treniral. Top. Kako pa ti je šlo z mantisom na začetku?
Odgovori
#26
(28-04-2020, 18:12)rmarin Napisal:
(24-04-2020, 10:24)maus Napisal: Js sm si najdu čas  S-2guns
Uf Maus, čez zimo ko je bila Ninja na štenderju, si pa treniral. Top. Kako pa ti je šlo z mantisom na začetku?

od začetka bolj za en drek .. sem skoraj izgubil voljo ... potem sem se pa počasi navadil .. in lej ga lomka ... mi kar uspeva.... ponavadi streljam po 50 v kosu obojeročno, saj mi tedaj pokaže strele v tarčo ...
Sem nekaj časa na suho streljal tudi z tapravim Waltherjem ppq m2 ... in so bili rezultati zelo podobni kot streljanje z zračno pištolo... razloge zakaj streljam z zračko sem napisal v enem prejšnjih postov...
ko gledam zadnje čase vsa poročila iz državnega zbora, sem rezultate še izboljšal Dumb
meni je zanimivo, vsaj takrat, ko ninđa počiva Razz
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#27
Eni pravijo ce nimas povprecja 98+, da ni za nikamor... govorim za 10 strelov, dvorocno.
Sam se nikoli nisem s povprecjem v mantisu ukvarjal. Mi je pa super orodje sploh za zacetnika pri streljanju v zivo. Dejansko izves za svoje napake in jih tako lahko tudi popravis. Meni je to bil neprecenljiv podatek. Se sedaj ga kdaj pa kdaj vzamem na streljanje s pravim strelivom.
Z veseljem bi ga uporabil na kaksni tekmi, za analizo samega sebe, ponavadi niso navduseni, tako da ga se nisem.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)