Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Totalni začetnik
#41
(16-04-2024, 14:11)thunder Napisal: Kolikor vem, Tine zadnje čase strelja z Waltherjem. Smile

Zadnjič je objavil sliko novega HS-a ki se mu v ameriki reče Echelon.
Res izgleda podobno kot Walther.
Ravno danes jih je Cesar dal v prodajo.

https://cesar-shop.com/?subcats=Y&pcode_...860412ca3e
Odgovori
#42
Kako bos pa sprozilec drugace probal kot da repetiras??
Odgovori
#43
(16-04-2024, 14:08)goranzivec Napisal:
(15-04-2024, 22:29)jabolko Napisal: Ne, ne rabim še... mimogrede NIMAM HS-sa, imam pa tri take da so legalne za IDPA in IPSC he he
lahko trikrat ali večkrat ugibaš katere to so. Dance

Glock 17, Glock 17 in Glock 17?  Razz

CZ Shadow 1, CZ Shadow SP-01 in CZ75 SP-01 Shadow?  Razz
Odgovori
#44
(16-04-2024, 14:11)thunder Napisal: Kolikor vem, Tine zadnje čase strelja z Waltherjem. Smile

Res je, drugo sezono... torej Glock Mos gen 5 in Walter Q5, ki je pravkar dobil špica piko, ostane še ena  Question  
Da vidimo če bo thunder vedel tud to.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#45
ooooo, Vortex si zamenjal s SRO. Lepo. Clap Naj ti služi.
Za tretjo pa nimam pojma.....z Glockom sem te videval prejšnja leta, zdej te vidim z Waltherjem. Je pa res, da ne hodim na IDPA tekme.....imaš mogoče namenski kos samo za IDPA? Smile
Odgovori
#46
(16-04-2024, 18:01)thunder Napisal: ooooo, Vortex si zamenjal s SRO. Lepo. Clap Naj ti služi.
Za tretjo pa nimam pojma.....z Glockom sem te videval prejšnja leta, zdej te vidim z Waltherjem. Je pa res, da ne hodim na IDPA tekme.....imaš mogoče namenski kos samo za IDPA? Smile

Ne, ustreza povsod, ima par tekem ma res le par...bi reku kos za poznavalce, hudo dober. Dance
Odgovori
#47
Verjetno še ena striker pištola......ne vem zakaj imam v glavi iz enih prejšnjih tvojih postov neki Italijanskega......APX ali pa Strike One. Smile
Odgovori
#48
(16-04-2024, 21:28)thunder Napisal: Verjetno še ena striker pištola......ne vem zakaj imam v glavi iz enih prejšnjih tvojih postov neki Italijanskega......APX ali pa Strike One. Smile

Par let nazaj se je navduševal nad Canikom, če se prav spomnim. 
Morda je kakšen ostal v arsenalu. Think
Odgovori
#49
(16-04-2024, 21:34)tastar Napisal:
(16-04-2024, 21:28)thunder Napisal: Verjetno še ena striker pištola......ne vem zakaj imam v glavi iz enih prejšnjih tvojih postov neki Italijanskega......APX ali pa Strike One. Smile

Par let nazaj se je navduševal nad Canikom, če se prav spomnim. 
Morda je kakšen ostal v arsenalu. Think

Dejte si svojo temo odpret: jabolkova pištola.
Moons out, goons out!
Odgovori
#50
(17-04-2024, 19:01)deadbeef Napisal:
(16-04-2024, 21:34)tastar Napisal:
(16-04-2024, 21:28)thunder Napisal: Verjetno še ena striker pištola......ne vem zakaj imam v glavi iz enih prejšnjih tvojih postov neki Italijanskega......APX ali pa Strike One. Smile

Par let nazaj se je navduševal nad Canikom, če se prav spomnim. 
Morda je kakšen ostal v arsenalu. Think

Dejte si svojo temo odpret: jabolkova pištola.

Saj ni samo ena no... Dumb
Odgovori
#51
Ej, kekec, a si že kupil? A Sig Saur-je si tudi kaj gledal? Ker, če si mel budžet 10k, pa te je Arex Zero One navdušil... a si kaj za Sigom P229 pogledal?
Odgovori
#52
Ne, nisem še kupil. Zdej je ta sezona porok ni bilo prostega vikenda. Vsak termin, ki sem ga imel je bila poroka na tisti dan. Tako da še zmeraj nisem naredil tečaja. Rolleyes

Zdaj ko sem karnekaj youtubov pogledal in prebral tukaj tem, priznam, dinamika (netekmovalna) me kar zanima.

Bul mi je res všeč, ampak mogoče je prevelik zame. Shadow je bila izjemna v roki.
Sig je prodajalec malo zdissal (napram bul), pa potem nisem niti reserchal na to temo.

V planu sem imel vzeti obe. Shadow 2 pa jo pimpam - cev  z navojem, rdeča pika, ... pa tko, BUL (air) pa mi je vizuelno res všeč in bi jo imel bolj za dušo.

Za puško pa Tikka x1c tac nekaj takega, (Prvi precizni rifel tema). 

Za pištolo 9x19, za tikko pa še ne vem niti kateri kaliber. Sicer iskreno ne vem kaj je razlika med kalibri, moa, dolžina cevi.

Upam da bom našel koga da preizkusim bul in tikko pred nakupom :)
Odgovori
#53
Aha.

Sva v kar podobnem podobnem položaju. Mene izpit tudi še čaka, samo porok ni, da bi kaj vmes prišlo :)

Kje si pa bil, da prodajalcu Sig ni všeč? To je seveda stvar preference, ampak me preseneča, ker je ocenjen kot "top tier". Prijatelj ga ima in je zelo zadovoljen, pa je kar strelec, testi na netu pa ga uvrščajo zelo visoko, če ne kar na vrh.

Sam sem razmišljal med Glockom in Sigom, a bom na koncu za prvi kos šel z železom.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)