Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
(31-01-2016, 17:30)strela Napisal: Kristijan, ma dej no, kaj pa tvoji propadli projekti (pravi vir) kakšna nastrojena negativnost glede Arexsa pa očitno nimaš pravih pogledov, govoriš na pamet saj ne poznaš njihove proizvodnje delajo z odliko, glede Rexa zero1, je pa do sedaj pokazala analiza, da deluje brezhibno daj ji samo pravo strelivo, materiali so vrhunski prav tako tudi obdelava. Po moji presoji je veliko znanih tujih firm, ki izdelujejo pištole veliko slabših od našega Rexa, da o ostali tehniki ne govorim.
S tem zagovarjam domačo industrijo, ki jo dan danes še kako potrebujemo pa neglede katero dejavnost pomembno je, da imajo ljudje službe in kruh. :)

Strela pištola mora delat na vso komercijalno strelivo ne samo na pravo [mimogrede katero pa je tisto po tvoje pravo strelivo] pa ni važno a streljaš z levo, desno, ali obema rokama, ali pa če strelja otrok ali pa če jo daš na tla in prožiš z vrvico...ona mora naredit cikelj, potem lahko rečeš da dela...to pištolo so nam pogosto dajali v uporabo na iasc tekmah, tako da si z njo odstrelu vajo za oceno, mislim da mi je enkrat celo uspelo odstreliti vajo brez zastoja, ponavljanja ko jo je možak iz Aresa dodatno naoljiv z nekim sprejem ... po tekmi sem probaval zadevo z svojo napolnjeno municijo z težkimi kroglami je stvar delala, to je moja izkušnja in ni osamljena in če tega niso rešili ni ok...kako je sedaj ne vem vsekakor pa ne bom šel kupavat nepreizkušenega kosa povrhu vsega kopija neuporabljanega siga 226, vsaj kar se dinamike tiče. HS je dal neki pištol ipsc strelcem v uporabo, da z njimi streljajo in strogo beležijo vse kar se dogaja, Dubravko je ni smel niti čistit samo streljat, da se je videlo kako in kaj ...pri nas Not je kaj takega misija nemogoče.... zato ne nakladaj o zadevi, ki jo ne poznaš in raje Shooterja poslušaj ko o tem ve več saj je očitno aresov uporabnik pod prisilo.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1 - od jabolko - 31-01-2016, 20:12



Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)