Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
(26-01-2017, 18:34)JRC Napisal: Tine, ni cisto tako,da je bilo vse brez veze.
Zaradi 'galame', se je zagotovo vsaj en del poslancev zamislil. In kot je napovedala Dita (ceska europoslanka in podpredsednica odbora IMCO), bodo zdaj pripravili amandmaje za parlamentarno proceduro. In ce bo treba, bodo sli tudi na evropsko sodisce.

Brez galame, do tega najbrz ne bi prislo. Ok, zdaj lahko recemo, da bi po prvotni direktivi prepovedali samo B7, ostali pa bi nam B4 kosi....ampak je tudi to vprasljivo, saj vemo, kako je s kategorizacijo... no, pustimo, kaj bi bilo, ce bi bilo.
Jaz se vedno verjamem, da ne tole ne bo slo kar tako skozi.
Imam tudi zagotovilo dr.Zvera, da bo v razpravi vztrajal na odpravi nesmiselnih dolocil in verjamem, da bo s tem vplival tudi na ostale v EPP.

Sedaj je Dita IN? Vicky ni več aktualna, se ne zavzema več za strelce?

Dita je udarila po mizi, če bo treba, bo šla na evropsko sodišče ... oh ... joj ... sveta preproščina
In Šoltes, berem, da ni glasoval? Zver pa daje neka zagotovila. A podobna kot jih je Šoltes?

Kdaj sem že rekel da je vse to samo predstava za ovce. 
Pa dosedaj napisanega ne jemlji osebno. Mišljeno je čisto na splošno.

lahko pa osebno jemlješ naslednje; danes sem bral prispevke o izbiri nekaj na AR platformi, kjer si že novembra 2015 ljudem odsvetoval nakupe orožja kategorije B7. Mislim, wtf? Nekateri ste se že globoko sklonili ...
mimogrede, konec leta 2016 je bilo v SLO registriranih 2820 kosov B4 in 682 kosov B7. S tem da je bilo samo leta 2016 na novo registriranih (ali pa zamenjalo lastnika, tole mi ni jasno, še iščem čas za klic na MNZ glede interpretacije podatkov) 263 kosov B7.  Več o tem tukaj  Papers
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od misty - 26-01-2017, 20:51



Uporabnikov, ki berejo to temo: 25 Gost(ov)