Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oblikovanje Ostrostrelne Puške
#1
Pozdravljeni vsi,

kot obljubljeno v prejšnji temi, na vašo željo, pošiljam še predstavitev koncepta Ostrostrelne puške.

Gre za istega naročnika kot za lovsko puško, z željo po ostrostrelni puški, katere kopito bi bilo iz karbonskih vlaken. Prav tako naj bi bila cev ojačana s karbonskimi vlakni.
Pri tem projektu smo žal ostali le pri oblikovni zasnovi, tako da ta predstavitev ni tako detajlna kot prejšnja, saj gre tu le za prikaz oblike in funkcij kopita.

[Image: forum01.jpg]

[Image: forum02.jpg]

[Image: forum03.jpg]

[Image: forum04.jpg]

[Image: forum05.jpg]

[Image: forum06.jpg]

Pri tem projektu sem sodeloval kot oblikovalec, zato vam na vprašanja, kot so naprimer: "Zakaj so se odločili za karbonsko kopito, zakaj je ojačana cev, kakšne so prednosti, kakšna je cena, ipd." ne bom mogel odgovorit, saj sem le upošteval izhodišča in želje naročnika.

Predstavitev z malo večjimi slikami si lahko ogledate še na https://www.facebook.com/pg/GorjupDesign...8623320534

Hvala za razumevanje in lep pozdrav vsem skupaj!  Smile
Odgovori
#2
Top Thumbup
Odgovori
#3
Zelo lepo
Odgovori
#4
Pustimo tehnične rešitve, oblikovano je zelo lepo, čestitam! :)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#5
Ja design je tak kot je hotel naročnik , ki je zgleda fen 20+let starih konceptov ostrostrelske puške ,pač vsakemu svoje a modeliranje je super
Odgovori
#6
Če se že greste to klasiko preveri vsaj GRSov sistem z nagnjenim ročajem. Meni ergonomsko zelo sede.

V praksi sicer mi pa ni jasno kro bo kupil raje tole kot za 1/5 cene en soliden action in eno ultra lahko karbonsko kopito PSE, da greš z njo komot na lov, ali pa eno moderno zložljivo šasijo a la Pautac roba, ameriški Whiskey 3, MDT ACC itd.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)