Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeleno vprašanje zelenca o nakupu prve pištole
#4
ja, le preberi si vse tiste strani s prejšnje povezave.

torej, od glocka pričakovati precizne in konkurenčne zadetke na 25m je tako kot bi od mene pričakoval kvaliteten seks. skratka, ni šans, ne glede na dodelave in predelave!

četudi glocku zamenjaš in spoliraš ne vem kaj vse je isto kot če bi meni v mednožje namontiral karkoli več kot 7,62cm s katerimi razpolagam... še vedno imaš v osnovi neuporabnega ali glocka ali mene. bodisi na strelišču bodisi v postelji.

nič nisi pisal o razpoložljivih sredstvih, ki si jih pripravljen odšteti za nakup, zato predvidevam da to ne igra vloge...

6" preciznjakarske specialke so (kolikor je mojemu skromnemu hribowskemu umu znano) predolge, da bi prešle skozi presejalno škatlo dimenzijskega testa za tekme dinamikov.

pa da počasi končam, ker sta kava in cigareta naredila svoje, malo je pomagalo tudi branje foruma in moram tja, s kjer so nekoga s kamnom sklatili...



dejansko univerzalna pištola, s katero lahko počneš vse našteto, tudi 100 krogov na 25m z izurjenim strelcem je sposobna odstreliti, pa še za pogledati je lepa...
https://www.proarmis.si/orozje/kratkocev...-ts-orange

imel, in vem česa je sposobna in kaj zna... lepa pa je tudi, čeprav se dejansko ne spomnim da bi se mi kdaj prikradla v misli, medtem ko sem se igral sam s seboj...

;)
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zeleno vprašanje zelenca o nakupu prve pištole - od elo - 06-03-2020, 08:33



Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)