Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZPS-T.S.A. Tactical Shooting association
#1
VABILO....

Za vse navdušence dinamičnega streljanja organiziramo tekmovanje za začetnike, amaterje, in profesionalce v Bohinjski Beli na vadišču SV Mačkovec.
Začetek ob 10.00 uri z dnem sobota: 13.06.2009 s strani organizatorja zaželjen točen čas prihoda.
Postavitev : šest strelskih pozicij- strelja se v gibanju
S seboj prinesite obvezno opremo, ki ustreza tej zvrsti streljanja ne pozabite prinesti dovolj streliva za orožje s katerim boste tekmovali.
(Revolver,Pištola, Potezna puška -šibrenica, in Puška VK).
Dodatne informacije na tel. 031/611-666
Obvezno zaželjene prijave zaradi organizacije tekmovanja.
Streljanje se bo izvedlo pod kvalifikacijo- standardne vaje T.S.A.
Tekmovanja se lahko udeležijo samo imetniki orožnega lista ali posestnega lista, hvala za vaše razumevanje.

Lep pozdrav

Organizator : SZPS [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Odgovori
#2
[img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] Zaželjena bi bila še informacija o:
- vrsti streliva za šibrenico
- minimalnih količinah streliva za vsako od naštetih orožij [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#3
Ej strela, mi lahko prosim prosim razložiš kdo je organizator, sem šel na stran od szps pa nisem najdu nobenih dodatnih informacij o tekmi. Sem najdu samo, da je ena tekma v Sostrem (Ljubljana) 13.6.. Kar pa se ne ujema s podano informacijo.

Attached files [Image: 1996_0b81ea882ff9f9c9e818f561d1a91e15.jpg] [Image: 1996_127e3ba6c3ad4bddcb755d3e5fe26f1c.jpg] [Image: 1996_d2f632213ae89f3b122c987c2295f911.jpg]
Odgovori
#4
Tole sem našel na internetu, zgleda, da kratica SZPS označuje 2 različni strelski zvezi v SLO... P= precizno, P=praktično
[url="http://www.sdvv.info/?link=kdo_smo"]http://www.sdvv.info/?link=kdo_smo[/url]
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#5
Hehe vem [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Sam se mi zdi bedno, da prevzamejo kratice druge zveze, da bi bli bolj prepoznavni. Kr neki [img]{SMILIES_PATH}/icon_evil.gif[/img] In na koncu se celo podpiše, organizator:SZPS [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img] Še dober da nimajo kratice SZPSIDPAEDPAIASC [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
#6
Spoštovani, pod prvo smo Strelska zveza za precizno streljanje pod katero organiziramo naše taktične vaje.Sprašujete koliko potrebujete streliva za to tekmovanje.Za pištolo ali revolver potrebujete 30 nabojev za puško šibrenico 10 nabojev, in puško 15-20 nabojev.
Navedel bi, da nimamo nobene zveze ali povezave z zvezami, ki ste jih navedli v vašem pisanju.

NooB prosim, da nasljednjič ko kaj napišeš se prepričaj kdo smo, da ne boš izpadel bedno kot si napisal.Naša zveza deluje kar nekaj let, in sem začuden da tega ne veš, bili smo me prvimi v SLO, ki smo ustanovili SZPS.

LP Boris
Odgovori
#7
"strela" Napisal:Spoštovani, pod prvo smo Strelska zveza za precizno streljanje pod katero organiziramo naše taktične vaje.Sprašujete koliko potrebujete streliva za to tekmovanje.Za pištolo ali revolver potrebujete 30 nabojev za puško šibrenico 10 nabojev, in puško 15-20 nabojev.
Navedel bi, da nimamo nobene zveze ali povezave z zvezami, ki ste jih navedli v vašem pisanju.

NooB prosim, da nasljednjič ko kaj napišeš se prepričaj kdo smo, da ne boš izpadel bedno kot si napisal.Naša zveza deluje kar nekaj let, in sem začuden da tega ne veš, bili smo me prvimi v SLO, ki smo ustanovili SZPS.

LP Boris

Ravno zaradi taksnih zadev sem odprl temo v drugi rubriki: Retorično vprašanje.

SZPS Slovenska zveza za praktično streljanje je bila ustanovljena 9. marca 1994, vaša SZPS Strelska zveza za precizno streljanje pa leta 2006. Izraz "bedno" pa spet postaja retorično vprašanje. Zakaj ste prevzeli identično kratico?

Lep pozdrav

Attached files [Image: 3268_4a7d6264579a8ac5146f1a20ad4a5974.jpg] [Image: 3268_96a460b302434f61fd45be7bf2f02979.jpg] [Image: 3268_a92f3fab0e58f84ad96197980d0845b8.jpg] [Image: 3268_d6e36fdb1b682d669c06643ace8beb29.jpg] [Image: 3268_e139e9cf9c2d1d75af98c1c1719c0910.jpg]
Odgovori
#8
"Primoz" Napisal:
"strela" Napisal:Spoštovani, pod prvo smo Strelska zveza za precizno streljanje pod katero organiziramo naše taktične vaje.Sprašujete koliko potrebujete streliva za to tekmovanje.Za pištolo ali revolver potrebujete 30 nabojev za puško šibrenico 10 nabojev, in puško 15-20 nabojev.
Navedel bi, da nimamo nobene zveze ali povezave z zvezami, ki ste jih navedli v vašem pisanju.

NooB prosim, da nasljednjič ko kaj napišeš se prepričaj kdo smo, da ne boš izpadel bedno kot si napisal.Naša zveza deluje kar nekaj let, in sem začuden da tega ne veš, bili smo me prvimi v SLO, ki smo ustanovili SZPS.

LP Boris

Ravno zaradi taksnih zadev sem odprl temo v drugi rubriki: Retorično vprašanje.

SZPS Slovenska zveza za praktično streljanje je bila ustanovljena 9. marca 1994, vaša SZPS Strelska zveza za precizno streljanje pa leta 2006. Izraz "bedno" pa spet postaja retorično vprašanje. Zakaj ste prevzeli identično kratico?

Lep pozdrav

Ker niso vedl, da obstaja slovenska zveza za praktično streljanje od 1994 [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] Kdo je pa zdaj začuden???
Odgovori
#9
Mene osebno nič ne moti, da imata dve različni strelski zvezi enako kratico. Besedi "praktično" in "precizno" se pač začneta z isto črko.
Zaradi tega zagotovo ne bom "zalutal" na napačno tekmo, npr. s snajper puško na pištolsko SZPS (IPSC) tekmo... [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

Bolj pomembno mi je, da bo 13.6. strelska tekma, kjer bom lahko streljal z vsemi tremi orožji, ki jih imam (pištola, pumpa, PAP) in da se bo streljalo dinamično - čas, ki ga porabim, je sestavni del rezultata, poleg zadetkov, seveda.

Tale debata okoli enakih kratic pa bolj sodi na drug del foruma (Admin bo že vedel, kam), kot tukaj, kjer so razpisi za strelske tekme, objava rezultatov teh tekem in mnenja udeležencev glede posameznih tekem, ki so se jih udeležili.

Sploh pa moj namen ni branit tega Strelo, ker ga ne poznam. V soboto bom prvič na "njegovi" tekmi, mnenje o tekmi bom napisal potem.

Vsem sodelujočim v tej debati želim predvsem obilo strelskih užitkov na vseh tekmah, ki se jih bodo udeležili, pa naj bo to v organizaciji SZPS, IDPA, ZVDS-PPS, EDPA, IASC, SZPS (spet) [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] , Inter Liga, Liga 600, SCSA, Liga Emona, liga IPSC PDL.....če sem koga pozabil, se opravičujem, če sem koga naštel 2x, tudi... [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#10
Da ne boš preveč začuden, da smo tudi mi bili ustanovitelji te zveze,( SK PPS) če potrebuješ dodatne informacije me osebno pokliči. lp

Robert zelo korekten odgovor, te z veseljem pričakujemo v soboto. lp Boris [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori
#11
Vsem tekmovalcem lerp pozdrav tekmovanje je uspelo, vreme odlično predvsem pa razpoloženje prisotnih strelcev.

Objava rezultatov taktičnega streljanja (T.S.A.) z dne sobota, 13.06.2009, ki se je izvedla na strelišču SV Mačkovec Bohinjska Bela.

1 mesto: Robert Rodič
2.mesto: Mitja Pintarič
3.mesto: Miha Klanjšek
4.mesto: Uroš Deu
5.mesto: Vito Selan
6.mesto: Boris Zafran
7.mesto: Žiga Polajnar
8.messto: Peter Medle
9.mesto: Stane Petrovič
10.mesto: Vinko Ježek

Vsem tekmovalcem čestitke za dobre dosežke na tem tekmovanju. Nasljednje tekmovanje T.S.A. bomo pripravili v nasljednjem mesecu, razpis sledi do takrat pa lep pozdrav vsem skupaj.

Pohvale Žigatu, Roku, Bojanu in našemu kuharju za njegovo kulinariko [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]


Organizator : SZPS Ljubljana

Boris
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)