Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prihaja Arex Zero 2
#1
https://www.youtube.com/watch?v=XdIOzR_lQYs
Odgovori
#2
Hm, kakšna ideja/info kako je z backwards kompatibilnostjo?

Magazini, triggerji, vzmeti, ipd.?

Na spletni strani še zdaj ni nič. Pa sem že slišal, da bodo dali ven #2, ampak sem mislil, da sem kaj narobe razumel, ker ni bilo nikjer nič.
Odgovori
#3
Lahko bi malo razširili ponudbo kalibrov na kako .40 in .45. Škoda res, ker so super pištole, a za nas ki smo big bore fani, nimajo ponudbe.
Odgovori
#4
(23-01-2022, 14:42)Papi Napisal: Lahko bi malo razširili ponudbo kalibrov na kako .40 in .45. Škoda res, ker so super pištole, a za nas ki smo big bore fani, nimajo ponudbe.

.40 je big bore? Ok.
Odgovori
#5
(23-01-2022, 16:41)Ales Napisal:
(23-01-2022, 14:42)Papi Napisal: Lahko bi malo razširili ponudbo kalibrov na kako .40 in .45. Škoda res, ker so super pištole, a za nas ki smo big bore fani, nimajo ponudbe.

.40 je big bore? Ok.

Za PA pištole teoretično je. In čeprav je manjši kaliber od .45 acp, je .40 s&w balistično superioren v vsakem pogledu. Hitrost, trajectory, ME in prebojnost. 
Sicer pa to ni poanta mojega posta. Hotel sem le izrazit mnenje da je škoda da Arex kot proizvajalec kvalitetnih pištol ne razširi ponudbe kalibrov še na konkretne zadeve, namesto da se osredotoča samo na modifikacije že obstoječih 9mm modelov, ki jih je na tržišču že kot peska.
Zgolj moje mnenje seveda, da se ne bo spet kak 9mm fan čutil prizadetega.
Odgovori
#6
(23-01-2022, 16:56)Papi Napisal:
(23-01-2022, 16:41)Ales Napisal:
(23-01-2022, 14:42)Papi Napisal: Lahko bi malo razširili ponudbo kalibrov na kako .40 in .45. Škoda res, ker so super pištole, a za nas ki smo big bore fani, nimajo ponudbe.

.40 je big bore? Ok.

Za PA pištole teoretično je. In čeprav je manjši kaliber od .45 acp, je .40 s&w balistično superioren v vsakem pogledu. Hitrost, trajectory, ME in prebojnost. 
Sicer pa to ni poanta mojega posta. Hotel sem le izrazit mnenje da je škoda da Arex kot proizvajalec kvalitetnih pištol ne razširi ponudbe kalibrov še na konkretne zadeve, namesto da se osredotoča samo na modifikacije že obstoječih 9mm modelov, ki jih je na tržišču že kot peska.
Zgolj moje mnenje seveda, da se ne bo spet kak 9mm fan čutil prizadetega.

Glede razširitve modelov ti ne ugovarjam, sem zgolj rahlo presenečen, da je že 10 mm big bore pištola.
Odgovori
#7
https://www.arex.si/zero2
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)