Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobava rebec
#21
problem

Lp, MadMan
Odgovori
#22
Borzon: klikni na link, pa bos videl  Papers
Odgovori
#23
(op.a.) Link sem pripel naknadno. Ob pisanju Borzona, linka še ni bilo.
Odgovori
#24
(13-08-2016, 14:57)dominikjakob Napisal: Pozdravljeni,
dotaknil bi se prodaje pri trgovini Rebec doo preko interneta. Pred tremi meseci sem pri njih naročil krogle siera game king cal. 30 180 grain. Vmes sem se dvakrat oglasil pri njih, pa so rekli da jih imajo na lagerju i  da jih pošljejo v petek. Teh petkov .... . Na njihovi strani pa je vse na zalogi. Naročil sem še merilec hitrosti ki je tudi na zalogi potem poklical pa mi reče da ima naročenega. Seveda mi je bilo po treh mesecih dosti n....... , sem naročil v Nemčijo i  roba je bila v 4 dneh pri meni doma. Ali imate tudi vi takšne probleme. 
Lp

Fifty-fifty.

Kupoval sem eno .45 ACP strelivo, Remington, se mi zdi.

Kupil sem mislim da 2000 kosov. Imel je na lagerju pol ali manj kot pol.

Vzel sem kar je  imel, za ostalo pa je obljubil, da bo.

Pa ni bilo.

Potem sem se še enkrat oglasil v Postojni in vzel tisti del denarja nazaj, kar ni bilo dobavljenega streliva.

Težko rečem karkoli. Vlekel me je malo, a ko sem ugotovil, da streliva ne bo, sem vzel denar in preprosto šel kupit to isto drugje.

Morda bi rekel edino to, da ne želim, da me kdorkoli, sploh pa ne trgovec, obremenjuje s svojimi zgodbami. Če je je, če ni, pa pač ni.
Težko bi rekel bleščeče, a niti ne tako slabo. Očitno, če zaloga je, OK. Če ni, pa denar nazaj in čao.

Ni pa neke zamere.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)