Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cz455 evolution izkusnje
#1
Zivjo
Mene pa zanima ce kdo uporablja cz455evolution 22lr za precizno in kake imate rezultate na 50m. Namrec obcutek imam da sem prisel do nekega stevila krogov  preko katerega ne gre. Razmisljam o anschutz 1903. Preden grem v nakup bi povprasal izkusene precizne strelce ali je to smiselen nakup ali raje se vztrajati s pusko 455. Se da sploh s to pusko delati recimo nad 180-190 krogov.
hvala za delitev izkusenj
Odgovori
#2
Zmeraj se da, ampak z boljšim orodjem se da to lažje/večkrat :)
Odgovori
#3
Začni razmišljat o A 1907...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#4
Če denarnica ne seže do A 1907 potem je bolje nabaviti A 54 kot pa A 1903. Imam doma 455(nadgrajena z Fly Weight Trigger) in ne seže do kolen A 54.
Odgovori
#5
(03-08-2020, 11:07)Sailor_90 Napisal: Če denarnica ne seže do A 1907 potem je bolje nabaviti A 54 kot pa A 1903. Imam doma 455(nadgrajena z Fly Weight Trigger) in ne seže do kolen A 54.

slogun jih ma nekaj rabljenih sam je kar tezko razkirat pa kupt ker ne ves kok cev ohranjena in ce je se natancna. Pri meni je se to problem k sem levicar in ni neke izbire pametne
Odgovori
#6
Ker že imaš puško je po mojem smiselno preiskusit najboljše municije ter dobro spucati cev. Razen če imaš ambicije po tekmovanjih BR in ne biti samo sodelujoči.
Odgovori
#7
Se dobi večkrat tudi na eganu leva 54. Mislim pa, da vse A 54 delajo boljšo grupo kot pa 455. Sem sam bil istega mnenja in prvo kupil 455 ter nadgradil do maksimuma, potem pa šel pa si kupil kar dve 54 (eno za optiko drugo za mehanske merke). Verjemi, da če klasičnemu avtu vgradiš športni motor bo še vedno klasični avto in nebo kos dirkalnemu avtu ;)
Odgovori
#8
Dejansko je težko naletet na tolk uničeno anško 54 ,da bi jo lahko CZ455 presegla.
Odgovori
#9
Imam puško CZ 455 lux . 22lr z zamenjanim sprožilcem (Timney trigger) in strelnim daljnogledom Sightron SII 4-16x42 AO. Strelivo RWS R-50 ali cenejše in prav tako grupira LAPUA match SK. Sem zelo zadovoljen. Mogoče ni za benchrest ampak za lovske tekme odlična.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)