Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siera Reloading manual - Ima kdo?
#1
Pozdravljeni,

Zanima me ali ima kdo Reloading manual od Siere? Sam bi potreboval nekaj podatkov iz tega prirocnika za kaliber 8x57IS in kroglo Game KING .323 220grein. Zanima me predvsem AOL dolzina naboja in polnitve.

Ce ima kdo prej omenjeni Reloading manual in mi je pripravljenj skenirat oziroma poslikat podatke za polnjenje se priporocam.

Hvala
Odgovori
#2
(01-03-2017, 00:03)borzon Napisal: Pozdravljeni,

Zanima me ali ima kdo Reloading manual od Siere? Sam bi potreboval nekaj podatkov iz tega prirocnika za kaliber 8x57IS in kroglo Game KING .323 220grein. Zanima me predvsem AOL dolzina naboja in polnitve.

Ce ima kdo prej omenjeni Reloading manual in mi je pripravljenj skenirat oziroma poslikat podatke za polnjenje se priporocam.

Hvala

https://www.dropbox.com/sh/kdopwcxcqcimrud/h16TGLOjsb
Odgovori
#3
zakaj te zanima dolžina naboja? Ta informacije je irelevantna, saj pomeriš svoje ležišče in dolžino naboja prilagodiš temu kar poaše v tvojo puško...
Odgovori
#4
Pozdravljen Kristjan,

S tvojo trditvijo se popolnoma strinjam.
Problem imam pri enem dolgocevnem kosu v kalibru 8x57is. Ko sem iskal o-give dolzino je le ta tako dolga, da je dobesedno mi mogoce dobit s pomocjo krogle Sierra Game King, katera je v primerjavi z drugimi kroglami zelo dolga. Dolzina do o-give je tako dolga da prej izpade krogla iz tulca kot sedotakne kanalov v cevi.
Nisem natancno meril ker preprosto ne morem, ampak tako na oko je skok minimalno 15-20 mm. 
Ker pa bi rad kljub temu napolnil nekaj nabojev z omenjeno kroglo za to orozje, me zanima kaj o tem pise v sierinem reloading manualu.

(01-03-2017, 07:37)Ivan 22Lr Napisal:
(01-03-2017, 00:03)borzon Napisal: Pozdravljeni,

Zanima me ali ima kdo Reloading manual od Siere? Sam bi potreboval nekaj podatkov iz tega prirocnika za kaliber 8x57IS in kroglo Game KING .323 220grein. Zanima me predvsem AOL dolzina naboja in polnitve.

Ce ima kdo prej omenjeni Reloading manual in mi je pripravljenj skenirat oziroma poslikat podatke za polnjenje se priporocam.

Hvala

https://www.dropbox.com/sh/kdopwcxcqcimrud/h16TGLOjsb

Hvala za pomoc, toda v omenjeni povezavi ni mojega iskanega kalibra 8x57IS. Je veliko drugih amapak ravno kar iscem ni.
Odgovori
#5
V mojem Sierra "Fascikel" priročniku Game kinga ni...

Najbližji je .323 220gr SBT

C.O.A.L. = 3,140"

                        1900       2000       2100       2200

Vihta N140                       38,7       40,8        42,9 (MAX) !!!

Vihta N150                       39,4       41,2        43,0 (MAX) !!!
Odgovori
#6
Je to kaj pomagalo...?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)