Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A bi...
#1
A bi to šlo pri nas...



https://www.facebook.com/TeamMiculek/vid...304780520/
Odgovori
#2
vse bi šlo pri nas, tudi vsakodnevno pokanje na kilometer in več, le skupaj bi morali stopiti in dnar vreči na mizo pa bi lahko pokupili zemlje za pol države. ampak lažje se je kregat, jamrat in dnar zapravljat za neumnosti...
Odgovori
#3
Kot kaže nam bodo repovedali pokat na zasebnih streliščih, to pa mislim da bi kak inšpektor dobil ošpice. Tappingfoot V Sloveniji nebi šlo skozi.
Odgovori
#4
ne brez čelade!
Odgovori
#5
(25-04-2017, 21:52)dani_79 Napisal: ne brez čelade!

Prijatelj je pred kratkim dobil prst v r... ,na UE ,kot se je sam izrazil, ker je izrazil željo,da bi na svojem zemljišču naredil lokostrelski poligon.

Bravo naši .
Odgovori
#6
In zakaj se je sploh šel to menit na UE? Greš na svoje zemljišče, postaviš tarčo in streljaš z lokom zaboga, saj ni prepovedano!
Odgovori
#7
(25-04-2017, 22:11)dex Napisal: In zakaj se je sploh šel to menit na UE? Greš na svoje zemljišče, postaviš tarčo in streljaš z lokom zaboga, saj ni prepovedano!
Prirejal bi tudi mednarodne tekme,med drugim bi kanilo tudi kaj v proračun. 
A ni nekaj zanimivo! Desetletje že poslušamo kako je to pri naših zahodnih sosedih enostavno-vse ti uredijo na UE, samo željo izražiš da bi se nekaj šel. Doma je pa dobil odgovor,da kaj se gre,toje vendar kmetijsko zemljišče ,potrebuje Wc,garderobe,parkirne prostore.....
Ko pa svetniki pokupijo kmetijsko zemljišče in naredijo obrtne cone je pa vse ok.
Sratka -Bananistan.
Odgovori
#8
če tvoj kolega ne ve kako funkcionira slovenska država potem močno dvomim da bi on kaj prirejal...
Odgovori
#9
Baje imajo (vojska, NATO?) v zaprti coni nad Škriljami neko hightech strelišče. Mogoče bi moral sam dost dreznit? :)
Odgovori
#10
ti ne bo ratal... pa ni tok high tec btw....
Odgovori
#11
(25-04-2017, 22:11)dex Napisal: In zakaj se je sploh šel to menit na UE? Greš na svoje zemljišče, postaviš tarčo in streljaš z lokom zaboga, saj ni prepovedano!
Ha ha ha,

to ne bo šlo iz povsem praktičnih razlogov. To sem naredil jaz pred 20 leti. Nabralo se je toliko gledalcev ki so komentirali vsak moj strel.

Na koncu je prisel se en sosed, Srbin po rodu in zacel pripovedovati dolge in dosadne njegove JNA zgodbe.

Nisem veren ampak tisti dan me bog ni imel rad.

Poslano z mojega SM-G800F z uporabo Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)