Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabavno dovoljenje
No me je malo prej poklicala referentka iz UE (Novo mesto), gre nabavno danes na pošto, papirje oddal 11.10.2019, je bilo pa tako kot je rekel @Symon, zavlekla se je ena od preverk, tako da sedaj pa je use kul.
Odgovori
To pa težko verjamem...razen če sta znanca Pray
Odgovori
Jaz pa v celoti verjamem.
Odgovori
(13-11-2019, 14:28)jabolko Napisal: To pa težko verjamem...razen če sta znanca Pray

Če bi bila znanca bi bila zadeva rešena malo prej, a se ti ne zdi?
Je pa nrbež nekaj na tem, da ji že od ponedeljka težim zakaj zadeva še ni bila rešena glede na to da je minilo že 30 dni.
Odgovori
(13-11-2019, 14:59)pacman87 Napisal:
(13-11-2019, 14:28)jabolko Napisal: To pa težko verjamem...razen če sta znanca Pray

Če bi bila znanca bi bila zadeva rešena malo prej, a se ti ne zdi?
Je pa nrbež nekaj na tem, da ji že od ponedeljka težim zakaj zadeva še ni bila rešena glede na to da je minilo že 30 dni.
 
Aha sedaj verjamem Shifty
Odgovori
Vmes so bile krompirjeve počitnice ..  Razz
kar se ponavadi zavleče za kakšen teden ... prav tako se zgodi konec decembra
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
Poleti so pa modri na dopustu je pa isto... se zavlece kadar gre za prvi kos. Za drugega ni problem, ker ni preverke.
Odgovori
razen na prvi kos, mislim da sem vedno odšel z nabavnim v roki iz UE.

Ni važno kje, da ne bo oseba okarana (sem že slišal za zgodbe, ko so bili ljudje v JU sankciopnirani, ker so bili preveč produktivni (oz bolj kot drugi)). Se pa oseba ukvarja s strelstvom...
...brez poznanstev... prišel, povedal kaj bi, odšel do blagajne plačat, in nazaj v pisarno po nabavno. Se zahvalil in odšel.

Tukaj, ko berem kakšne probleme (oz čakalne dobe) imate za nabavna, sem hkrati vesel, da pri nas ni tako in mi je žal za vas, da morate tako čakat, pa še kaže kakšno imamo v JU.
Moram pa vedno prinest posebni del recimo, ki ga nekaterim ni treba; tako da ni vse ČB.

Sigurno pa obseg dela na posameznega zaposlenega na enoti za orožje in javne dogodke variira od UE do UE, produktivnost je druga, odnos uradnika do orožja je drug, naš odnos (kot strank) do uradnikov je drug... ogromno dejavnikov uglavnem.
Vsak ti je lahko učitelj; lahko kot svetel vzor, ali kot zastrašujoč primer.
Znanje je orodje, ki ne tehta nič. 
Odgovori
(13-11-2019, 14:28)jabolko Napisal: To pa težko verjamem...razen če sta znanca Pray

Na UE Kranj punce znajo prav tako uporabljati telefon, mejl pa tudi. Tako da jaz možakarju verjamem.
Odgovori
(13-11-2019, 17:38)Bobo Napisal:
(13-11-2019, 14:28)jabolko Napisal: To pa težko verjamem...razen če sta znanca Pray

Na UE Kranj punce znajo prav tako uporabljati telefon, mejl pa tudi. Tako da jaz možakarju verjamem.
No, moje nabavno dovoljenje me je čakalo na mizi referenta cca 2 tedna, ker mi zaradi gužve ni uspel poslati ( mi je tako rekel, ko sem ga po enem mesecu klical in vprašal kakšna je situacija ) :D.
Odgovori
Jaz napišem na list "prosim osebni prevzem pa mojo cifro" in me pokličejo pa pridem kar tko iskat... ker mi je blizu.
Moons out, goons out!
Odgovori
UE Cerknica, vloga oddana 11.11. 2019, 8.22 uri, dovoljenje prinesel poštar, čez točno 25 ur.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: