Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shotmarker elektronska tarča
#41
ali pa da imaš dovolj velik okvir in elevacijo pod kontrolo :)
Odgovori
#42
Ja, variante so dodatna palica da je oddajnik višje ali drugje (če jo skupijo kabli je veliko ceneje), okvir malo večji (ampak omejitev je velikost prtljažnika v avtu) ali stranica sestavljena iz večih delov da se poveča okvir in vseeno paše v prtljažnik, ter seveda najbolj natančno napravljena municija, da je elevacija pod kontrolo.
To zadnje tu ni bilo najbolj izpolnjeno...
Odgovori
#43
Naša dva okvirja sta oba sestavljiva, velikosti 1.8x 1.8 m s tem da je moj še vedno v enem kosu, ker je na voljo kombi in mi ga ni treba šraufat :)
Še en namig: zraven tarče postaviš platko in ne streljaš na Shotmarkerja, dokler ne zadeneš platke. JE ceneje,mkot pa kupovati senzorje...
Odgovori
#44
vsekakor gong zraven shotmarkerja.
sam imam gong s fi 40 cm, ampak sem ga imel na 1000m in na tej razdalji mi je težje razločiti zadetek, sploh če ni več cel beli. iz tega vidika mi je bilo veliko lažje spremljat zadetke na gongu, postavljenem na 800m. potem pa je samo korak, da mora balistika štimat iz 800 na 1000m...
Odgovori
#45
a. brez blinkerja na gongu ne boš videl zadetka tudi z večjimi kalibri (ala 6.5, 7mm). Torej je nujno kupit Magnetospeed T1000 senzor.
b. glede na to da streljaš 223 (sklepam po 95gr, ker če je to 6mm potem uporabi težjo kroglo) je razdalja od 800 do 1000 bistveno večja v padcih kot bi si predstavljal če ti kdo reče "saj je samo 200m".

Ampak če Shotmarker še dela, pol si imel poceni šolo ;)
Odgovori
#46
https://www.hexsystems.com.au/

še en sistem

https://www.hexsystems.com.au/wp-content...ril_19.pdf
Odgovori
#47
izgleda zastarelo in hudo zapleteno...
Odgovori
#48
Še en geštel za Shotmarker

[Image: 331206865_5717942478315016_8072612906582...e=641A0930]
Odgovori
#49
Thumbs Up 
nov dizajn za trdne podlage ker se strelišča modernizirajo; dodane noge:

   

   

   
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)