Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kje kak priznan servis revolverjev?
#1
Pozdravljeni, za na servis bi imel 2 revolverja, en novejsi smith pa en starejsi taurus. Eden je se v garanciji. Ker nisem imel se opravka s popravili in puskarji, me zanima kam to nesti. Obstaja morda kak uradni pooblasceni servis za to, ali se nese kar h kateremukoli puskarju?
Hvala za odgovore
Odgovori
#2
(27-08-2021, 18:40)Papi Napisal: Pozdravljeni, za na servis bi imel 2 revolverja, en novejsi smith pa en starejsi taurus. Eden je se v garanciji. Ker nisem imel se opravka s popravili in puskarji, me zanima kam to nesti. Obstaja morda kak uradni pooblasceni servis za to, ali se nese kar h kateremukoli puskarju?
Hvala za odgovore

Za revolver, ki je še v garanciji, se obrni na trgovca, kjer je bil kupljen. On mora poskrbeti, kje se bo garancija uveljavljala.
Drugače pa je mojster za s&w revolverje Boro Ličina (041 989 474) in Aleš Meglič iz Domžal (041 892 834). Z obema imam dobre izkušnje.
Odgovori
#3
(27-08-2021, 22:18)PpqM2 Napisal:
(27-08-2021, 18:40)Papi Napisal: Pozdravljeni, za na servis bi imel 2 revolverja, en novejsi smith pa en starejsi taurus. Eden je se v garanciji. Ker nisem imel se opravka s popravili in puskarji, me zanima kam to nesti. Obstaja morda kak uradni pooblasceni servis za to, ali se nese kar h kateremukoli puskarju?
Hvala za odgovore

Za revolver, ki je še v garanciji, se obrni na trgovca, kjer je bil kupljen. On mora poskrbeti, kje se bo garancija uveljavljala.
Drugače pa je mojster za s&w revolverje Boro Ličina (041 989 474) in Aleš Meglič iz Domžal (041 892 834). Z obema imam dobre izkušnje.

Super, najlepsa hvala.
Odgovori
#4
(27-08-2021, 18:40)Papi Napisal: Pozdravljeni, za na servis bi imel 2 revolverja, en novejsi smith pa en starejsi taurus. Eden je se v garanciji. Ker nisem imel se opravka s popravili in puskarji, me zanima kam to nesti. Obstaja morda kak uradni pooblasceni servis za to, ali se nese kar h kateremukoli puskarju?
Hvala za odgovore

Poleg vsega že napisanega ti priporočam, da vprašaš še za čas popravila. Npr. Šteh rabi ca 1mesec, je pa poceni.
Odgovori
#5
V Proarmisu v MB tudi postimajo..
Odgovori
#6
Hvala vsem za odgovore, sem že zrihtal. Lp
Odgovori
#7
Povej še, kje so ti zrihtali, če se ti je zdelo drago...  Če so dobro naredili, boš pa verjetno lahko več povedal po nekaj obiskih strelišča in par sto šusih.  Izkušnje konkretnih uporabnikov orožarskih uslug so zelo koristna informacija za ostale imetnike orožja.  

Moj orožar je tako dober in toliko dela ima, da mi je prepovedal delat kakršnokoli reklamo zanj   Wink
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#8
Robert, oba sem nesel v štacuno, kjer sem ga kupil. Enega še v garanciji so "poštimali" še isti dan (manjša zadeva ki bi jo tudi sam doma lahko uštimal, a se nisem upal brskat da ne bi izničil garancije), ta starejšega izven garancije pa so poslali v nemčijo (baje?) na servis. Cca 2 meseca bo trajalo. Če mi ga v štacuni ne bi vzeli, bi pa se zagotovo obrnil na enega od 3 zgoraj omenjenih puškarjev. Sem pa tudi izvedel da ima vsaka večja štacuna tudi svojega "puškarja" ki poštima zadeve. Sicer niso ravno kot Boro, ampak baje da obvladajo.
Lp
Odgovori
#9
tok da veste...

(08-09-2021, 16:51)Papi Napisal: Sicer niso ravno kot Boro, ampak baje da obvladajo.

Papi, so dobri puškarji, so odlični puškarji in so puškarske legende...


Priponke Male slike
   
Odgovori
#10
Pol je Boro ziher legenda :P, štacunski puškarji so pa dobri puškarji :P
Odgovori
#11
Boro je brez dvoma in konukrence puškarska legenda. O njemu se ob družinskem ognjišču otrokom razlagajo junaške zgodbe :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)