Ocena teme:
  • 9 Glas(ov) - 2.78 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novice na temo orožja in strelstva na slovenskem
Tale je starejša, na katero sem naletel med prebiranjem odrezkov (na temo medvedov).


Citat:»Policisti so svoje delo opravili zelo korektno. Vem, kdo me je ovadil in zakaj sem imel hišno preiskavo. Orožje sem imel zaradi veselja in ker smo s prijatelji sem ter tja malo streljali v bližnjem kamnolomu. Nikoli pa nisem nikogar ogrožal. Vem, da orožnega lista ne bi dobil, ker imam policijsko kartoteko,« nam je včeraj dejal Matevž Logar. Policisti so mu sicer zasegli avtomatsko puško z dušilcem zvoka, revolver, polavtomatsko pištolo, dimne bombe in šolsko ročno bombo M-75, več kot dva tisoč kosov streliva različnih kalibrov, pirotehnična sredstva in vojaško opremo (torbica za AP M70 z vsebino, bajonet in dušilec zvoka). Kriminalisti preiskavo še nadaljujejo, Logarja pa očitno čaka ovadba zaradi kaznivega dejanja nedovoljene proizvodnje in prometa z orožjem, za katero je predpisana kazen zapora od šestih mesecev do petih let. 


https://www.dnevnik.si/1042576613
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Novice na temo orožja in strelstva na slovenskem - od romunov - 02-06-2016, 09:53
Streljal proti naselju - od goranzivec - 05-09-2020, 08:07



Uporabnikov, ki berejo to temo: 10 Gost(ov)