Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koaksialni naslon za BR in F klaso
#21
Ga imam! Nakup stoletja!!!!!!!!
Odgovori
#22
čimprej v masovno proizvodnjo pa tržit po celem svetu!
Odgovori
#23
> Mato said:
> Ni vidt.

čaki, čaki... potem ko si kupil debelo cev, je do koaksialca je samo še majhen korak.
Odgovori
#24
Majhen korak oz kos aluminja



Attached files [Image: cb5b0461ffc731ee1c2354073cbcf8.jpg]
Odgovori
#25
bumpfire
Odgovori
#26
Eh to že verjamem da je dober ampak letelo je na tisto o samohvali dobre robe :).
Odgovori
#27
Ponovno se pripravlja en par nadgrajenih designov teh restov en design stremi ,k najboljši možni tehniki (llinearna vodila pa to) drug pa k rahli poenostavitvi obstojecega designa ,ki se je skozi leta izkazal kot eden najboljših na sceni .

Kot vedno primankuje kak dobrovoljec z CNC rezkalnim strojem, ki bi sodeloval eni taki zadružni akciji kjer bi naredili manjšo serijo pol ducata restov.

M
Odgovori
#28
Če kdo zna so to francozi , zakaj bi imeli samo koaksialen rest če lahko zakompliciramo in naredimo hibrid


[Image: photo-11.gif]

[Image: durand12.gif]


[Image: mallet10.gif]
Odgovori
#29
Na EP &SP Pragersko je premiero doživel tudi Marjanov novi koaksialec . 

*madoniš pod kako zastavo je tlako služil ?


Priponke Male slike
                   
Odgovori
#30
To pa je mašina!!!!!
Odgovori
#31
Jaz sem pa svoj kos sicer starejše generacije malce spimpal z novim podstavkom ,ena plata je še bila na lagerju brez eloksacije , pa sem se odločil da namesto eloksacije naredim poliran finiš. Slabo uro drgnenja z vodobrusnim papirjem pa nekaj časa na polirki zadeva se zdaj sveti ko špegu.


Priponke Male slike
               
Odgovori
#32
(02-09-2017, 22:37)mr.T Napisal: Jaz sem pa svoj kos sicer starejše generacije malce spimpal z novim podstavkom ,ena plata je še bila na lagerju brez eloksacije , pa sem se odločil da namesto eloksacije naredim poliran finiš. Slabo uro drgnenja z vodobrusnim papirjem pa nekaj časa na polirki zadeva se zdaj sveti ko špegu.

Zdaj boš moral pa s sončnimi očali pokat, ko se tako šajna... Pa mi okoli tudi, hehe... Pa je nov izgovor za (ne)uspehe tu....
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)