Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silvesterski izziv 2015: preciznjaki vs dinamiki
#21
Bom postavil še eno vprašanje, čeprav izgleda, da je po mojih par vprašanjih konec debate...
Mi lahko kdo razloži ( me pouči ), kaj pomenijo objavljeni procenti, ko gre za precizno streljanje?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#22
> 357 said:
> Bom postavil še eno vprašanje, čeprav izgleda, da je po mojih par vprašanjih konec debate...
> Mi lahko kdo razloži ( me pouči ), kaj pomenijo objavljeni procenti, ko gre za precizno streljanje?



Tudi mene zanima kaj pomeni recimo 97/100 ali 97%, naj nama negdo prosim razloži. :-q

Pa ne mi govorit da sem sarkastičen :D
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#23
> Rado said: Tudi mene zanima kaj pomeni recimo 97/100

To je okrajšava za 97 krogov od 100 možnih. Procentov pa v preciznem ne poznam, zato sem prosil za poduk.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#24
Ampak to je isto mišljeno, v 10 strelih od 100 možnih krogov pač imaš 97 procentov možnih krogov.
Če pa si streljal 60 šusov si še vedno na 97%.

Zakaj se sploh odzivam na provokativne poste ?
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#25
> Barbapapa said:
> V tej disciplini pa kar sam tekmuj. Sploh pa večina zadetkov v tej "disciplini" pride od strelcev, ki svoje tarče sploh ne vidijo. Če pa jo že - streljajo na neoborožene ljudi.
>


Nekaj takšnega ??

https://www.youtube.com/watch?feature=pl...N2dyWVXRSs
Odgovori
#26
> Rado said: Zakaj se sploh odzivam na provokativne poste ?

Provokacijo si ustvaril ti. **V uvrstitvi tekmovanja v preciznem streljanju NE obstajajo procenti!!** Procenti so v uvrstitvi dinamikov na rezultat prvouvrščenega tekmovalca.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#27
Ko je negdo pikolovski pri nas rečejo, da " se drži ko pijanec plota. " [-(

Pa brez zamere :D :D :D
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#28
> Rado said: Pa brez zamere :D :D :D

Ja, brez zamere. Si že videl objavo rezultatov tekme preciznega streljanja, kjer se pri uvrstitvi pojavlja %? Reci: DA ali NE.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#29
> 357 said:
> > Rado said: Pa brez zamere :D :D :D
>
> Ja, brez zamere. Si že videl objavo rezultatov tekme preciznega streljanja, kjer se pri uvrstitvi pojavlja %? Reci: DA ali NE.
>
>

DA
Odgovori
#30
> šimek said: DA

KJE?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#31
Ne, res tega še nisem videl in tudi ne trdim da nimaš prav.
Moraš pa vedeti da razmišljamo različno, oz. včasi gdo pove kaj bolj po domače, pa se takoj najde negdo ki zna povedati da je vejica postavljena napačno. L-)
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#32
http://www.strelec.si/forum/discussion/1...tek#latest
Odgovori
#33
> šimek said:
> http://www.strelec.si/forum/discussion/1...tek#latest


Po temtakem tudi % niso bavbav če znaš računat z njimi.
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#34
> Rado said: Moraš pa vedeti da razmišljamo različno,

Ne gre za ( moje ) razmišljanje in vejice, ampak za pravilnik, ki točno določa, kako se opravi razvrstitev.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#35
Če se že uporablja pri BR, je treba najprej doreči, v katerem smislu in ali je BR res vodilna sila v preciznem streljanju?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#36
% so na polje vrgli dinamiki a nima veze saj nič ne spremeni ,pri ligi br se % uporablja za seštevanje rezultata v skupnem seštevku lige.
Odgovori
#37
@mrT Če % nič ne spremeni, kot ti praviš, zakaj se potem uporablja? Po mojem mnenju ( ga ne vsiljujem ), je to le dodatno delo, a verjetno vseeno boljše, kot je točkovanje. Ni bolj enostavno, da se sešteje kroge in kdor jih ima več, je pred tistim, ki jih ima manj?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#38
X_X %-( Dovolj, porka madona, zdej se pa že ustavite vsi s temi dlakocepskimi forami. Dosti tega!



**"Pooblaščeni zapiralci tem"**, dejte bit malo bolj agresivni, ker se tale obračunavanja ala:

- a veš kaj si ti men zadnč reku (maja 2013),

- ja, koliko je potem to, 7 osmin ali 0,875 (ker v Afganistanu te noben ne bo razumel, če boš rekel 7 osmin),

- vem, kje si doma in bi te ubil kot zajca, seronja, samo ne ubijam živali in če že jem meso (in kot pravi dec ga seveda jem v izobilju), si privoščim unga ta arjavga v roza pakiranju (Milka - da vam ne napihne mozga),

- ja, zakaj si pa ti men tako reku februarja 2012,

- jagri so pijanci,

- dinamičarji so vsi skregani in agresivni,

- preciznjakarji nikoli ne bodo znali streljat, ker streljajo prepočasi,

- ...


Dovolj!!!


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#39
Bobi +1 ^:)^
lp Melly
Odgovori
#40
mogoče bi bila zanimiva kombinacija obeh disciplin t.i. "2 gun challenge", takšen kot jih izvaja Ian v okviru youtube kanala ForgottenWeapons - čudi me da kaj takšnega še ni prisotnega pri nas.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)