Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaj se dogaja z IPSC
Glede na temo, ki je trenutno zelo vroča, krizo pred strelsko panogo, ki jo napoveduje nova uredba o streliščih ter vso ostalo navlako, ki jo imamo vsak v svojem privatnem življenju predlagam dokončanje razdvajanja na vaše, naše. Enostavno za to ni ne prostora in ne časa. Postanimo konstruktivni.

Sam sem v strelstvu od leta 2013 in čeprav sem šele začetnik mi je strelstvo kar nekaj dalo. Ure na strelišču mi pomenijo sprostitev, obisk tekem pa druženje, ki ga ne morem imeti s prijatelji izven strelskih krogov, ki moje navdušenje le redko razumejo. Zagotovo tisti, ki ste v strelstvu dlje poznate zgodovino zveze boljše vendar jaz ne dvomim, da je vsak od članov zveze dal zvezi vsaj nekaj dobrega. 

Jaz bi tekmo z veseljem organiziral vendar žal nimamo strelišča, ki bi to omogočalo. Ker ne morem vlagati energije v organizacijo tekme v svojem klubu (upam, da se bo do v prihodnosti spremenilo), sem svojo pomoč pripravljen ponuditi potencialnemu organizatorju, ki se je znašel pred oviro pomanjkanja delovne sile. Sem iz štajerskih koncev, znam z lopato, kladivom, žago ali aku vrtalnikom. Kontaktirate me lahko preko ZS. 

V pričakovanju pestre strelske sezone brez omejitev v glavah in opremi vas vse lepo pozdravljam ! Vaše in naše !
Odgovori
(07-03-2017, 10:05)gregoraugustin Napisal: Glede na temo, ki je trenutno zelo vroča, krizo pred strelsko panogo, ki jo napoveduje nova uredba o streliščih ter vso ostalo navlako, ki jo imamo vsak v svojem privatnem življenju predlagam dokončanje razdvajanja na vaše, naše. Enostavno za to ni ne prostora in ne časa. Postanimo konstruktivni.

Sam sem v strelstvu od leta 2013 in čeprav sem šele začetnik mi je strelstvo kar nekaj dalo. Ure na strelišču mi pomenijo sprostitev, obisk tekem pa druženje, ki ga ne morem imeti s prijatelji izven strelskih krogov, ki moje navdušenje le redko razumejo. Zagotovo tisti, ki ste v strelstvu dlje poznate zgodovino zveze boljše vendar jaz ne dvomim, da je vsak od članov zveze dal zvezi vsaj nekaj dobrega. 

Jaz bi tekmo z veseljem organiziral vendar žal nimamo strelišča, ki bi to omogočalo. Ker ne morem vlagati energije v organizacijo tekme v svojem klubu (upam, da se bo do v prihodnosti spremenilo), sem svojo pomoč pripravljen ponuditi potencialnemu organizatorju, ki se je znašel pred oviro pomanjkanja delovne sile. Sem iz štajerskih koncev, znam z lopato, kladivom, žago ali aku vrtalnikom. Kontaktirate me lahko preko ZS. 

V pričakovanju pestre strelske sezone brez omejitev v glavah in opremi vas vse lepo pozdravljam ! Vaše in naše !

Podobno je pri meni in prav tako sem pripravljen pomagat, če je ovira delovna sila.
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
Ja, saj takih herojev je v vsakem grmu dovolj, jih imamo tudi v društvu kar nekaj, ko pa je treba dejansko prevzeti odgovornost in nekaj storiti se pa pokaže resnica.
Če sta res tako zagnana kot trdita, sem vama tudi jaz pripravljen pomagati, zato vama predlagam, da združita moči in v Črnotičah ali Trbovljah organizirata tekmo, 100% verjamem, da se nam bo pridružil še kdo, ki mu ni vseeno.
Vendar pa imam pomisleke in se bojim, da če bo sprejet ta predlolog, ki si ga je omislil ne vem že kateri prekriti elitistični nasprotnik IPSC-ja in športnega streljanja, da bo tekmovalcev bore malo.

žal nimaš mandata SZPS da objavljaš zvezine interne dokumente na javnem forumu...

p.s.
Čakam na vajine razloge zakaj ne moreta...
in na ime avtorja zgornjega predloga.

Odgovori
Eek Doh
Odgovori
(07-03-2017, 13:07)šimek Napisal: Ja, saj takih herojev je v vsakem grmu dovolj, jih imamo tudi v društvu kar nekaj, ko pa je treba dejansko prevzeti odgovornost in nekaj storiti se pa pokaže resnica.
Če sta res tako zagnana kot trdita, sem vama tudi jaz pripravljen pomagati, zato vama predlagam, da združita moči in v Črnotičah ali Trbovljah organizirata tekmo, 100% verjamem, da se nam bo pridružil še kdo, ki mu ni vseeno.
Vendar pa imam pomisleke in se bojim, da če bo sprejet ta predlolog, ki si ga je omislil ne vem že kateri prekriti elitistični nasprotnik IPSC-ja in športnega streljanja, da bo tekmovalcev bore malo.

žal nimaš mandata SZPS da objavljaš zvezine interne dokumente na javnem forumu...

p.s.
Čakam na vajine razloge zakaj ne moreta...
in na ime avtorja zgornjega predloga.
O katerih dokumentih je govora ?
Odgovori
Simek je citiral predlog nekega sklepa (ali je to celo ze sklep?), zato sem jaz objavil  Eek Doh ...zdaj pa izpade, kot da je to moj komentar na neizbrisani Simekov tekst.
Odgovori
Hmmm....kaj pa je to za en forum, kjer bodo odločali, kaj bo objavljeno in kaj ne. Naj, nam, uporabnikom, prepustijo, kaj je vredu in vredno za objavo in kaj ne. Forum SZPS je bil in ga ni več. Tam bi lahko vzganjali svoja pravila in druga pravila, ne pa tukaj. Torej, kaj je bilo izbrisano? Kdo je bil užaljen? Katera resnica ne sme ugledati luč sveta?
Odgovori
Pozdravljeni,

"Šimek" je objavil predlog kluba SK. SV Jurij, da naj bi bilo tekmovalne drese klubov obvezno nositi na tekmovanjih in na podelitvah . Ta predlog smo obravnavali na včerajšnjem sestanku predsedstva, ki pa ni bil sprejet v predlagani obliki. Sprejet je bil kot "priporočljivo je". Kot veste je bila SZPS sprejeta v Zvezo športnih zvez pod okriljem Olimpijskega komiteja Slovenije. Kot vse druge športne panoge (nogomet, košarka, ....) je tudi pri nas zaželjeno, da klubi opremijo svoje tekmovalce.

Kar se tiče tekem je pa tako, koledar je sicer že objavljen na strani IPSC. Predsedstvo zveze je predalagalo veliko terminov vendar smo do sedaj dobili prijavo le 4 tekem 1x pištola, 2x puška risanica in 1x šibra. Obetajo pa se še vsaj 3 pištolske tekme in ena šiberna. Bodo objavljene v najkrajšem možnem času.

Strelski pozdrav
Černigoj Robert- Predsednik SZPS
T : 031650500
M: info@cesar-dvc.com
http://www.cesar-dvc.com.  
#Dillon #Ghost #Tonisistem # Losbullets #CZparts #DAA #TDS 
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)