Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dušilci, moderatorji in ostali priključki na navoj cevi
Ima fraca boljse kopito kot vecina pusk.Lol
Odgovori
Zanimiv pogled dušilcev in njihovo delovanje. 

https://youtu.be/7pOXunRYJIw
Odgovori
(16-11-2021, 14:07)Kapsl Napisal: Nimamo vsi drejponkov doma...
Če bom šel pa v naslednjem življenju še enkrat na strojno, si bom zih naredil kanto med prakso.
Lahko pa mi za six pack posodiš drejponk.

Mal je nerodno...mislim posoja, sam naredim kaj malega prav le še zase, je pa kolega ki se je specializiral za te lonce...neki moraš okrog tega kljub enostavnosti le vedet in imet izkušnje, tako da bo bolje kot posoja drejponka, za nekoga ki bi rad imel domač lonec za bilo kam in to za pol in več, pazi minus soldov z učinkom po želji
ali kakršne koli utopične ideje okoli dušilcev me kontaktirajte, vse se da realizirat.

PS. evo neki malega domačih. Rolleyes


Priponke Male slike
           
Odgovori
Ja, zoprno posojat mašinerijo... včas še huj kt babo, če je že taka za od bajte.

Lonec izdelat iz nule, brez izkušenj, sploh če nimaš kje stružit zna bit drago. Za več kupljenih... sam sem imel bolj srečo da mi je uspelo.
Mogoče bi ga danes celo kupil...
Odgovori
(20-11-2021, 12:59)Kapsl Napisal: Ja, zoprno posojat mašinerijo...  včas še huj kt babo, če je že taka za od bajte. 
 
Lonec izdelat iz nule, brez izkušenj, sploh če nimaš kje stružit zna bit drago. Za več kupljenih...  sam sem imel bolj srečo da mi je uspelo.
  Mogoče bi ga danes celo kupil...

He he dobr si...drži ja, kupljeni so mal dragi, se reši drugače... Whistle
Odgovori
V US sem našel kar nekaj dušilcev s premerom 1inč, najmanjši kar sem ga našel pri nas pa ima diameter 30mm.
Obstaja na našem tržišču kaj manjšega oz. tanjšega? Iščem nekaj kar bi eventuelno nataknil na Beretto M71 in bi rad da bi zgledalo nekako estetsko, da ni ogromna kanta na majhni pištoli. Bonus bi bil, če se navoj na dušilcu začne takoj na začetku, za uporabo brez adapterja. Stalon npr., ki ga imam, ima kake 3mm lufta v luknji pred navojem.
Odgovori
Si že pogledal post št. 65 v temi https://www.strelec.si/forum/thread-28415-page-4.html   ?
Tam mojster Klemen opiše in naslika, kako je opremil Beretto 71.
Če pa v trgovinah ni pravega dušilca po tvojih zamislih, vprašaj mojstra Jabka, če bi ga on naredil.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
Sem videl post in tudi s Klemnom sem že na vezi, da mi bo uredil navoj na cevi. Sprašujem samo, če kdo mogoče pozna kak dušilec ožji od 30mm, ki bi se ga dobilo na našem trgu, pa da ga meni ni uspelo najti.
Odgovori
(04-03-2022, 19:59)Markx Napisal: Sem videl post in tudi s Klemnom sem že na vezi, da mi bo uredil navoj na cevi. Sprašujem samo, če kdo mogoče pozna kak dušilec ožji od 30mm, ki bi se ga dobilo na našem trgu, pa da ga meni ni uspelo najti.
Kako pa je s temi dušilci glede merkov,ker jih ne vidiš?Potem je problem,če cev gleda premalo iz ohišja in je seveda potrebno narediti adapter,ki se na enem kraju privije v cev drugi kraj pa je seveda za dušilec.Osebno bi se ga omislil ampak so cene zasoljene moral pa bi seveda biti tak za rastavit zaradi čiščenja.
Kar ne probaš ne veš
Odgovori
(10-08-2021, 12:34)deadbeef Napisal: B&T so vrhunski dušilci.. Perigon d.o.o. jih zastopa pri nas.

Tudi cene so vrhunske. Eek
Kar ne probaš ne veš
Odgovori
(19-04-2022, 16:04)travac Napisal:
(10-08-2021, 12:34)deadbeef Napisal: B&T so vrhunski dušilci.. Perigon d.o.o. jih zastopa pri nas.

Tudi cene so vrhunske. Eek

Prinesi mi tega BT...za uzija, upam da ti ga uspe dobiti v dnevu dveh [domačega se da] bomo naredili primerjavo
delovanja...cene pa rajši ne, pa boš pol komentiral vrhunskost.  Pray


Priponke Male slike
   
Odgovori
Tine a veš da se ključa nikoli ne pušča v stružni glavi Smile
Odgovori
Hahaha, bravo Klemen. Je Tine ze pozabilnkolk jih je dobil za ušesa od majstra, oo je kot vajenec to naredil :)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
(22-04-2022, 13:35)SteyrAUG Napisal: Tine a veš da se ključa nikoli ne pušča v stružni glavi Smile

Klemen verjemi da je bilo to prov nalašč tako slikano. Dance
Odgovori
(22-04-2022, 16:16)jabolko Napisal:
(22-04-2022, 13:35)SteyrAUG Napisal: Tine a veš da se ključa nikoli ne pušča v stružni glavi Smile

Klemen verjemi da je bilo to prov nalašč tako slikano. Dance

Koliko soldov za komplet  adapter ter dušilec za IMI UZI ?
Odgovori
Pršpari dnar. Ga boš nesu zdej na PP zastonj čez eno leto, če se že z adapterji za mag ukvarjaš.
Odgovori
(25-04-2022, 05:19)SU84 Napisal: Pršpari dnar. Ga boš nesu zdej na PP zastonj čez eno leto, če se že z adapterji za mag ukvarjaš.

Tud če ga bo nesu moderator ostane, zamenja se mu samo vložek z ustreznim navojem...in je uporaben kje drugje
za uzi ni adapterja, dušilec sede direkt na mesto in on drži cev...

PS...za solde je zasebno sporočilo. Shhh
Odgovori
Da bo mal več predstave kako izgleda...delovanje super z relovdanim nabojem
in Losovo 145 kroglo, naboj isti kot uporabjam za ipsc, faktor nad 130...uzijev padec zaklepa ma še največ hrupa. Shifty
Ni barvan niti oblečen v gumo...bodo ustvarjali sami. Thumbup


Priponke Male slike
                       
Odgovori
(25-04-2022, 21:00)jabolko Napisal: Da bo mal več predstave kako izgleda...delovanje super z relovdanim nabojem
in Losovo 145 kroglo, naboj isti kot uporabjam za ipsc, faktor nad 130...uzijev padec zaklepa ma še največ hrupa. Shifty
Ni barvan niti oblečen v gumo...bodo ustvarjali sami. Thumbup

Super tole zgleda. 
Trenutno na zasluženem dopustu. Vas kontaktiram sredi maja.
Odgovori
Po osmih mescih čakanja sem tudi jaz dobil končno svoje SureFire lonce, zdej morm še zamenjat razbijalec ognja na M4A1, da bo lonec SF SOCOM 556 RC2 gor pasal:

[Image: EkNxqxM.jpg]

[Image: 40lFsyW.jpg]

S-2guns
Moons out, goons out!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 5 Gost(ov)