Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelski incident izgovor za zaostritev zakonodaje?
Mojih otroških nabijanj?!? [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Jaz sem te pripravil, da si izgubil živce v temi "...o superiornosti P226, izkušnjah in korupciji", kot se je po tvojem najedanju preimenovala tema?!? Kar poglej si jo še enkrat - pod statistiko uporabnika DavorM je itak najbolj aktivna tema [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] . No, če si boš torej to temo še enkrat prebral, poglej, kdo vse ti je povedal, da si trdobučen in omejen (mahanje s PR parolami od Siga [img]{SMILIES_PATH}/extra_rolling.gif[/img] ). Niti nisem bil prvi, predvsem pa ne edini.
Ja, lahko ti povem, kaj si mislim o tebi, ker si s svojim pisanjem tak, kot sem ti napisal v prejšnjem postu. Malce si vzemi življenje bolj na izi, ker se mi zdi, da boš pregorel, če se boš tako razburjal in z vsakim hotel obračunati v svojih pisarijah.
Nisi pa mi odgovoril na glavni vprašanji: "Zakaj pa si se ti prijavil na tem forumu?" in "Zakaj si se torej že prijavil na tem forumu?".
Tvoj odgovor, da naj utihnem in se brigam zase in, da je to itak tema "razno", je nekako, no... [img]{SMILIES_PATH}/extra_bs.gif[/img] !

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori


Prispevkov v tej temi
Strelski incident izgovor za zaostritev zakonodaje? - od - 09-02-2013, 11:52



Uporabnikov, ki berejo to temo: 3 Gost(ov)