Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelski incident izgovor za zaostritev zakonodaje?
Citat:Zal se mu je sfuzlal in zal daje v slabo luc vse lasnike orozja


OMFG pa tole res ni res....

A LASTNIK OROŽJA JE NEKA ČLOVEŠKA KATEGORIJA A PA TI ZASTOPIŠ KAJ GOVORIŠ????????

Ker imam doma kramp in ker je nekdo usekan s krampom ubil ženo sem sedaj v slabi luči??????????????????????????????

Ker imam doma avto in ker se ljudje ubijajo z njimi sem sedaj problematičen in je treba razmisliti o mojem vozniškem dovoljenju????????

A se lahko probate za trenutek izvit iz plašnic, ki vam jih nadevajo dnevno in probajte doumet, da lastništvo strelnega orožja samo po sebi ni prav nič specialno, to da mate doma kos strelnega orožja VAS NE DELA NIČ POSEBNE to, da imate pištolo ne pomeni, da ste sedaj nadljudje, ki morajo biti vsem za vzor in državljani leta. Čedalje bolj se mi dozdeva, da ima večina to doma res izključno zato, da si malce podaljša tiča, občuti, da je mal drugačen od povprečja (vsaka iluzija je dobra dok traja ne) in nikakor ne zato, ker mu je fajn streljat (to dokazuje tud nebroj ljudi ki raje drka okoli tehnikalij kot pa samega akta streljanja na tarčo) ali zato, da bi napredoval oz. se športno udejstvoval (pa magar sam s sabo).
Odgovori


Prispevkov v tej temi
Strelski incident izgovor za zaostritev zakonodaje? - od - 21-06-2013, 18:37



Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)