Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
#81
Ce bo rang zastave 999 (kvaliteta in cena) bo zmaga...
Odgovori
#82
> Barbapapa said:
> Bom še jaz povedal: Tipično slovensko: "sigurno jim ne bo uspelo" vs "Če jim pa že uspe, je pa ziher nekaj sumljivega"


Bravo na komentar!

Vsekakor je v času, ko so propadle skorajda vse svetovne slovenske tržne znamke in ko sedajv Sloveniji niti "kopačice" ne izdelujemo več je vsekakor pohvalno, da se nekdo spravi skupaj in izdela pistolo. Če jo bo pa policija in vojska kupila je vsekakor to prvi stimulativni korak in referenca pri nadaljni prodaji/prodajah.
Odgovori
#83
1)oblika, dezanj,lepota potem vse drugo.grdo pistolo ne kupi nobeden. :)
Odgovori
#84
> maxkaliber said:
> 1)oblika, dezanj,lepota potem vse drugo.grdo pistolo ne kupi nobeden. :)

Izjema je SIG P210... :))
Odgovori
#85
Danes sem imel priložnost pokati s to pokalico, in je čisto spodoben kos. Ogledal sem si tudi proizvodnjo (še ostalih stvari) in izgleda zadeva kar impresivno. Imajo celo svoje probavališče za razdaljo 100 m z laserskimi zavesami in aparaturami za merjenje vsega živega in svinčenega.
Odgovori
#86
Za zbiralce bo dober kos,za pistolo iz 60 let.
Odgovori
#87
Kdor ima željo po preizkusu REX Zero1, jo ima možnost preizkusiti jutri (28.4.) ob 18 uri na strelišču v Tržiču.

Matija Janc bo pištolo na kratko predstavil, nato sledi preizkus na tarči ter progi za dinamiko.



Attached files [Image: 85332ed6fc8e39faf0e7175f3d5f2c.jpg]
Odgovori
#88
pištola zero1 je prav zanimiva stvar dobro leži v roki prav simpatična sam sem jo mev čast probat v Trbovljah na strelišču je mnogo mnogo bolša od gloka ali heklerja je pa res da se ne ve kako bojo zdržali materjali ! ?kar se pa tiče cene pa po mojem mnenju za naše razmere mislim da je 500e polna kapa
Odgovori
#89
sig, si prepričan da bodo ceno postavili tako nizko??
Odgovori
#90
Samo kot zanimnivost
Glock vs.Springfield XD (Made in Croatia)
http://www.youtube.com/watch?v=e1fxR4QS5MI
Odgovori
#91
> Uroš Palhartinger said:
> sig, si prepričan da bodo ceno postavili tako nizko??


ni no to je samo njegovo mnenje ...ki pa ni realno....
Odgovori
#92
Na predstavitvi je bilo rečeno da bo cena približno 760-800 eur, prvih 1000kosov pa 850eur
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#93
o ceni lahko zaenkrat samo "špekuliramo" - moje mnenje je, da se pod 800 e verjetno ne bodo spustili?
Odgovori
#94
> sig said:
> kar se pa tiče cene pa po mojem mnenju za naše razmere mislim da je 500e polna kapa

:-?. Mogoče nekoč v plastični izvedbi , drugače pa rabijo najmanj naročilo ameriške vojske za take cene ne pa slovenski trg .

> Drugač pa tule še malce dejstev za fantaste ,ki radi bluzijo. Dejstvo št.1 SIG226 je bila najcenejša pištola na testih. Dejstvo št.2 Berreta je bila cenejša skozi predvideno življensko dobo ,torej servis in rezervi deli.
Cena pištole XM9 je bila 178,50$ Beretta in 176,33$ SIG ,ja prov ste prebral pod 200$ zdaj se pa zamislite koliko ste ga preplačali. :oops:
Vojska je zahtevala še magazinov za 400%(4kom) x pištol ,in kompletov rezervnih delov za 10% naročila . V vsakem primeru je Sig popušil tu. Magazin Beretta 9,3$ SIG 11,95$ ,komplet rezevnih delov Beretta 209,42$ ,SIG 221,79$

.
Odgovori
#95
250 eur dam na roke pa kofe plačam!
Odgovori
#96
Sem pozabo smajlič dodat ;)
Odgovori
#97
> mr.T said:
> > sig said:
> > kar se pa tiče cene pa po mojem mnenju za naše razmere mislim da je 500e polna kapa
>
> :-?. Mogoče nekoč v plastični izvedbi , drugače pa rabijo najmanj naročilo ameriške vojske za take cene ne pa slovenski trg .
>
> > Drugač pa tule še malce dejstev za fantaste ,ki radi bluzijo. Dejstvo št.1 SIG226 je bila najcenejša pištola na testih. Dejstvo št.2 Berreta je bila cenejša skozi predvideno življensko dobo ,torej servis in rezervi deli.
> Cena pištole XM9 je bila 178,50$ Beretta in 176,33$ SIG ,ja prov ste prebral pod 200$ zdaj se pa zamislite koliko ste ga preplačali. :oops:
> Vojska je zahtevala še magazinov za 400%(4kom) x pištol ,in kompletov rezervnih delov za 10% naročila . V vsakem primeru je Sig popušil tu. Magazin Beretta 9,3$ SIG 11,95$ ,komplet rezevnih delov Beretta 209,42$ ,SIG 221,79$
>
> .
>


saj to se ve sam upliva na to mi nimamo...sej se tudi avto nardi za male pare pa kaj ko pol lubadarji poberejo ostalo in imaš ceno kot je....
Odgovori
#98
Cena za ZERO1 bo 720,00 Euro
Odgovori
#99
Sem imel priliko probat (sicer samo 20strelov) itd....jaz osebno ne bi zamenjal za Glocka. Cena bo okoli 700€.
Odgovori
v zadnjem Visieru je test
http://www.vsmedien-shop.de/visier/visie...015?c=2168

so sprobali kar 21 vrst municije, z vsem je delovala brez zastojev. Najboljša grupa je bila 35mm.
Scana zaradi copyrighta ne upam objaviti  Blush
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)