Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predlogi za novi zakon o Orožju
#1
V novembrski številki revije Obramba, je gospod Rok Štupar napisal članek o novih predlogih z strani MNZ k zakonu o orožju , če bodo predlogi in novi zakon sprejeti
 lahko z gotovostjo rečemo  # Zbogom orožje# že spet smo bolj papeški od papeža-EU!!. Naj še kdo prebere in kaj pokomentira, priporočam mirne živce in prazen želodec!

lp
Odgovori
#2
Sem zacel brat pa pocasi odlozil, ker mi je pritisk narascal z vsako vrstico.
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#3
Članek prebral  - sem kr mislim,da bojo probal  "zje....t" vse imetnike orožja. Tappingfoot :enforcer:Zgovarjal se pa bojo na direktivo EU.
Odgovori
#4
V čem se napisano razlikuje od EU direktive? Žal nimam Obrambe...
Odgovori
#5
V grobem, kategorija A naj bi zajemala vso Polavtomatsko orožje, kratkocevno in dolgocevno  ne glede na kaliber,  z raznimi razlagami, nejasnimi glede nabojnika !?
Odgovori
#6
K u angliji. Fajn. Se vrtno orodje bojo zgleda kmal pobral...
Odgovori
#7
Naj nekdo da članek tu.
Odgovori
#8
Ali ima kdo neposredno informacijo, ali se na Ministrstvu glede tega res kaj premika, saj od volitev ni bilo slišati ničesar? Ali je kdo bil kaj tam?
Odgovori
#9
Jabolko mene kritiziraš ,da češ ne morem zbrati tistih ,,par sto,, evrov ,da si kupim kalaša pri mojstru sam pa fehtaš da ti nekdo obesi tukaj članek iz Obrambe. Bodi džek pa jo kupi košta pa nekaj manj kot 5evrov ;)
Odgovori
#10
Na ministrstvu ni nič uradnega. Ali velecenjeni gospod Štupar spet solira po svoje in piše svoje blodnje kot je že v preteklosti in daje vodo na mlin MNZ ali pa je dobil interne informacije mimo vseh kanalov in oradnih dogovorov med pogajalsko skupino in MNZ.
Odgovori
#11
Poskušam prilepiti članek, neuspešno, mi lahko kdo pomaga na zs.

lp
Odgovori
#12
(29-11-2018, 18:32)Kristian Napisal: Na ministrstvu ni nič uradnega. Ali velecenjeni gospod Štupar spet solira po svoje in piše svoje blodnje kot je že v preteklosti in daje vodo na mlin MNZ ali pa je dobil interne informacije mimo vseh kanalov in oradnih dogovorov med pogajalsko skupino in MNZ.

Pogajalska skupina in MNZ? Kdo jo sestavlja in kdaj je bila ustanovljena? Koliko je znano, je samo delovna skupina (posameznik) glede zakonodaje o streliščih in ne ZORO kot takšnega/implementacija EU direktive.
Odgovori
#13
A je ta Štupar na Strelcu? Če je, naj pove od kje mu informacije. Če ga kdo pozna, naj ga vpraša. Zadeva ni niti malo zabavna.
Odgovori
#14
A je to ta gospod Štupar ?
http://www.mnz.gov.si/fileadmin/mnz.gov....rozjem.doc
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori
#15
(29-11-2018, 15:27)volodja Napisal: V grobem, kategorija A naj bi zajemala vso Polavtomatsko orožje, kratkocevno in dolgocevno  ne glede na kaliber,  z raznimi razlagami, nejasnimi glede nabojnika !?

Kaj pa revolverji????
Odgovori
#16
(29-11-2018, 18:29)stafordcic Napisal: Jabolko mene kritiziraš ,da češ ne morem zbrati tistih ,,par sto,, evrov ,da si kupim kalaša pri mojstru sam pa fehtaš da ti nekdo obesi tukaj članek iz Obrambe. Bodi džek pa jo kupi košta pa nekaj manj kot 5evrov ;)

Ja lej sem si jo že kupu napisal sem pa zaradi ostalih da zadevo vidujo tudi tu a ne in ni bilo mišljeno kot si ti napisal ampak nič ne de...

Kalaša si nabavu Question
Odgovori
#17
bodo ločil na Jurišni revolver klasa A in single action za rajo
Odgovori
#18
Thumbs Down 
(29-11-2018, 19:53)mr.T Napisal: bodo ločil na Jurišni revolver klasa A in single action za rajo

no vsaj en kos mi bo ostal, edin če bodo še omejil na "normalne" kalibre in kalibre za "množično uničenje" ... potem sem spet fucked  Shootme
Odgovori
#19
(29-11-2018, 18:47)Primoz Napisal:
(29-11-2018, 18:32)Kristian Napisal: Na ministrstvu ni nič uradnega. Ali velecenjeni gospod Štupar spet solira po svoje in piše svoje blodnje kot je že v preteklosti in daje vodo na mlin MNZ ali pa je dobil interne informacije mimo vseh kanalov in oradnih dogovorov med pogajalsko skupino in MNZ.

Pogajalska skupina in MNZ? Kdo jo sestavlja in kdaj je bila ustanovljena? Koliko je znano, je samo delovna skupina (posameznik) glede zakonodaje o streliščih in ne ZORO kot takšnega/implementacija EU direktive.
Primoz, o tem je bilo napisano ze vec kot 134 strani komentarjev pa si jih preberi. Res ti ne bom razlagal, ce te ne zanima kaj drugi delajo v skupno dobro.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori
#20
(29-11-2018, 19:02)Jazzy Napisal: A je to ta gospod Štupar  ?
http://www.mnz.gov.si/fileadmin/mnz.gov....rozjem.doc

Drži ja  Hand
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)