Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdo je zastopnik za znamko Ruger v Sloveniji?
#1
ali mogoče kdo ve, na koga se lahko obrnem za uveljavljanje garancije pri Ruger revolverju? Hvala za pomoč.
Odgovori
#2
Tam kje si ga kupil.
Odgovori
#3
Ruge se pa ja ne pokvari! Ali pač?
Odgovori
#4
Uradni ne obstaja, garancijo pa imas tako kot je moj predhodnik povedal: tam kjer je bil kupljen.
Pew pew!
Odgovori
#5
No ne kupijo vsi novega orozja zato mogoce cloveka zanima kam se obrnit, da pride v stik z nekom, ki mu bo lahko pomagal...
Odgovori
#6
Pozdravljeni, RUGER za slovenijo nima uradnega uvoznika in posledično tudi ne serviserja. Pomagamo vam lahko verjetno vsi trgovci, seveda med drugim tudi mi, ki RUGER izdelke prodajamo. Lahko nas pokličete 041 760 654 med tednom, kadarkoli, se pogovorimo v čem je težava in poskušamo zadevo urediti, če se bo dalo.
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@lovec-arms.com
W: lovec-arms.com F: facebook
Odgovori
#7
(19-04-2020, 21:12)lovec-grosuplje Napisal: Pozdravljeni, RUGER za slovenijo nima uradnega uvoznika in posledično tudi ne serviserja. Pomagamo vam lahko verjetno vsi trgovci, seveda med drugim tudi mi, ki RUGER izdelke prodajamo. Lahko nas pokličete 041 760 654 med tednom, kadarkoli, se pogovorimo v čem je težava in poskušamo zadevo urediti, če se bo dalo.

Hvala za prijaznost. Se bomo slišali. 

Citat:Ruge se pa ja ne pokvari! Ali pač?


Gre za New Vaquero single action. Ejektor se po cca 10-20 strelih razmaje in ni več fiksno pritrjen na cev. Potrebno ga je z vijakom zatisniti ampak je po 10 strelih nazaj isto. 

Ker gre za revolver z fiksnimi merki je še problem pri sprednjem merku, ki je pritrjen na cev poševno in posledično revolver nosi na 25 m cca 15-20 cm levo. Ker so fiksni merki tukaj ni kaj storiti. 

Žal je tako, da bi Rugerji morali biti res neuničljivi in perfektni, ampak če malo prebereš ameriške forume je kar stalna praksa, da stranke pošiljajo revolverje nazaj v tovarno, da jih spedenajo 100%, ker se prvotno prodajajo z napakami. Žal je tako in je tega kar veliko :(
Odgovori
#8
Najbrž je Ruger outsourcal proizvodnjo določenih delov v kakšno državo tretjega sveta, da zmanjša stroške.  Potem pa še odpustil vse delavce iz končne kontrole in voila! - imajo dobiček   Dance
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#9
Sam imam Uberti-ja , se je tud odvijal vijak vodila pa še kakšen drug zraven. Loctite reši vse.
Odgovori
#10
Imam Rugerja Blackhawk v kalibru 357 magnum - to da se vijaki "razrahljajo" ni napaka revolverjev Ruger ampak je problem v tem ker so vsi revolverji sistema SA kopije Colt 1873 SAA pri katerih je bilo potrebno občasno "zategnit" vse vijake tudi na ročaju........Če mal pobrskaš po ameriških forumih boš zasledil da se nad to "napako" večkrat pritožujejo strelci SA revolverjev - rešitev za vijake je čist enostavna - Loctite... Jaz sem to na svojem naredil že pred leti in problem z vijaki je izginil........
Odgovori
#11
Vijake na SA revolverju je dobro vse zalepiti z modrim loctitom (ali podobnim), merek se pa da do neke mere ukriviti, pobrusiti ali navariti. Ameri jih brusijo in krivijo že odkar obstajajo.

Poslano z mojega Armor_2 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#12
Tudi moj ruger je imel kriv sprednji merek iz skatle. So mi ga menjali bp in zdaj je vredu.
Odgovori
#13
ne moreš pričakovat iz fiksnih merkov da bo tole za "preciznjaka" - če pa res hočer stvar zrihtat je rešitev samo orožar ki bo naredil prednji merek ki se ga bo dal regulirat po smeri ..........


Priponke Male slike
   
Odgovori
#14
To ni vec "kavbojc".
Odgovori
#15
ja kaj je pa potem tale model - Colt 1873 flat top - prvi model narejen 1888 in zadnji in prvi merek nastavljiva... ni "kavbojc" je pa narejen za "preciznjaka" Cool


Priponke Male slike
   
Odgovori
#16
(20-04-2020, 18:58)jonas Napisal: ja kaj je pa potem tale model - Colt 1873 flat top - prvi model narejen 1888 in zadnji in prvi merek nastavljiva... ni "kavbojc" je pa narejen za "preciznjaka" Cool

Na tem se zadnji merek štela. Carsko. To bi bilo za preciznjaka taman. Da je se cena 300 € pa si zmagal.
Odgovori
#17
(20-04-2020, 18:58)jonas Napisal: ja kaj je pa potem tale model - Colt 1873 flat top - prvi model narejen 1888 in zadnji in prvi merek nastavljiva... ni "kavbojc" je pa narejen za "preciznjaka" Cool

Lepa Clap
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#18
Italijanski Uberti dela/je delal moderne replike Colt 1873 flat top - različne dolžine cevi in kalibri......


Priponke Male slike
   
Odgovori
#19
To je "kavbojc" ,kratka cev ,klasičen merek in udarna igla v kladivcu.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#20
no če že gremo v detalje je pravi "kavbojc" ponavadi bil tale - z dolgo cevjo ,ker so ga kavboji uporabljal predvsem kot delovno orodje .


Priponke Male slike
   
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)