Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bergara B14 R
#21
Mislim da bom kar ruger precision rimfire narocu
Odgovori
#22
Ruger Precision 22LR sem žulil po rokah in je kar fajn kos. Jamosan ga ima in strelja čisto solidno, ob upoštevanju cene pa naravnost fantastično :)
Odgovori
#23
Moja B14R je včeraj prispela in sem jo imel možnost malo prešlatat. Prvi vtis je zelo pozitiven, vsaj kar se kvalitete izdelave tiče in občutka, ko jo primeš v roke. Kako se bo obnesla na strelišču bom poročal v naslednjih dneh.
Odgovori
#24
(27-05-2021, 13:48)siljo Napisal: Moja B14R je včeraj prispela in sem jo imel možnost malo prešlatat. Prvi vtis je zelo pozitiven, vsaj kar se kvalitete izdelave tiče in občutka, ko jo primeš v roke. Kako se bo obnesla na strelišču bom poročal v naslednjih dneh.

Meni Vute sploh ne odgovori na email ko sem jim pisal saj naj bi te dni verjetno skupaj s tvojo prišla zame leva B14R. Očitno morem malo poklicat in da slisim izgovore...
Odgovori
#25
(27-05-2021, 16:30)lovro14 Napisal:
(27-05-2021, 13:48)siljo Napisal: Moja B14R je včeraj prispela in sem jo imel možnost malo prešlatat. Prvi vtis je zelo pozitiven, vsaj kar se kvalitete izdelave tiče in občutka, ko jo primeš v roke. Kako se bo obnesla na strelišču bom poročal v naslednjih dneh.

Meni Vute sploh ne odgovori na email ko sem jim pisal saj naj bi te dni verjetno skupaj s tvojo prišla zame leva B14R. Očitno morem malo poklicat in da slisim izgovore...
Jaz sem B14R in B14 HMR Wilderness naročil pri Proarmisu in puški sta prispeli točno tako kot je Marko obljubil do konca maja. Puški sta res lično izdelani in kompaktni, sprožilec mi je odličen, je pa res, da še nisem imel možnosti poizkusit kakih match sprožilcev z ekstremno nizkimi težami proženja, ker sem do sedaj streljal pretežno dinamične discipline in malo za gušt z odprtimi merki na M48. V končni fazi pa se dobi kup aftermarket sprožilcev za to platformo pri "sivem volku"... Bom pa poročal, kako se obnese na strelišču naslednji teden. Imam 6 različnih vrst malo boljšega MK streliva in bom stestiral, katero se najboljše obnaša na kronografu in tarči. Seveda bom to počel iz stojala, da čim bolj izločim svojo napako...
Odgovori
#26
Meni je na Bergari sprozilec precej slabši od Tikka original sprožilca z aftermarket švoh vzmetjo.
Ima kdo kakšno priporočilo kako rešit varno zadevo brez se skeširat 300-400€ za kak TT Diamond ipd. ?
Ima kak puškar pri nas izkušnje z dodelavo rem700 sprožilcev ?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)