Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strelivo za MK puško
#1
Dosedaj sem uporabljal le Geco Rifle 22LR in sem A!e kar zadovoljen, kar se tiÄ?e treninga na tarÄ?ah in plinkanja po piksnah za zabavo. Zanima pa me, koliko boljA!e je strelivo LAPUA Master, ki je cca 2-3x draA3je. Je enako moÄ?no/hitro kot omenjeni Geco Rifle, samo da je veliko bolj natanÄ?no? ÄOe se bom odpravil na kakA!no tekmo, bi vsekakor kupil kaj boljA!ega kot Geco, Ä?e se izplaÄ?a seveda. Tistih par strelov na tekmi cenovno itak ne bo veliko. Zanima me tudi razlika pri Lapui med Master L in Master M strelivom.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#2
Za dodatne informacije o strelivu Lapua se obrni na Artek iz Rimskih toplic,kajti oni so generelni zastopnik .

Attached files [Image: 100_e9f6578e42f2ab758b18eed6f59f2e70.jpg]
Odgovori
#3
oni bodo seveda rekli, da je Lapua bistveno boljA!a.. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
...resnici na ljubo, jaz tudi tako pravim. [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] nedvomno se pozna razlika na tarÄ?i.
med M in L pa je rahla razlika v premeru krogle... mislim da je L veÄ?ja za 0,02 mm?
odvisno od puA!ke, katera bolj paA!e. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Attached files [Image: 571_3cce1afeed33278983ac876435763ded.JPG] [Image: 571_d8c46c8468149a5dd3cd56188c5ae01f.JPG]
administrator / Strelec.si
Odgovori
#4
"admin" Napisal:...odvisno od puA!ke, katera bolj paA!e. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Tudi moje mnenje /izkuA!nja.... Pri MKju A!e bolj, kot pa pri drugih kalibrih.. ÄOim veÄ? vrst streliva probat, dostikrat ne dela najdraA3ja najlepA!ih grup.
ÄOe ti Geco na ror paA!e pol bi jaz najprej probal, kako se bo obnesel kakA!en malo draA3ji RWS. ÄOe rata, pol maA! lahko Geco A!e naprej za izA3ivjat oz. trening, kakA!en Rifle match pa za tekmo.
LP,
Robi.

PS - probaj na 50m za foro A!e piA!tolno strelivo.... preseneÄ?enje je bilo A3e veÄ?krat poplono! [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#5
Iz mojih izkuA!enj pa lahko povem da je Geco za to ceno zelo toÄ?en,res pa je tudi da ne paA!e vsaki puA!ki enaka municija.
DrugaÄ?e je pa Lapua izredno natanÄ?na muncija,vendar ni nujno da bo v vsaki puA!ki enaka grupa nastrelov.
PriporoÄ?am preizkus veÄ? vrst streliva ker le tako bo odloÄ?itev laA3ja.Lp

Attached files [Image: 282_40bb99cd7b317ae8db791b3bf327ada7.JPG]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)