Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacije o izpitih za polnenje streliva
#1
Po mojih podatkih s(m)o na MNZ-ju za izpit za reloading prijavljeni štirje. Ko nas bo 10, se bo sestala komisija in se bo začela zadeva premikat. Tako da malo agitiram, da se potencialni kandidati prijavite (čim prej?). Obrazec PE-9 dobite na strani MNZ-ja ([url="http://www.mnz.gov.si/si/mnz_za_vas/civilno_orozje_in_eksplozivi/eksplozivi_in_pirotehnika/"]http://www.mnz.gov.si/si/mnz_za_vas/civ ... rotehnika/[/url]), kjer so tudi navodila kako poravnat tistih 42 €, kolikor tudi stane preverjanje znanja.

Naj samo spomnim, da lahko pristopijo k izpitu samo imetniki orožnega lista (ne pa tudi npr. posestnega).
Odgovori
#2
5 [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#3
Omenu bi še tole, da za prijavo polnjenja streliva se lahko prijavijo tudi lastniki, ki imajo samo OL za MK... Prijavnina znaša 41,73 EUR!

10 dni pred izpitom, bojo kandidati ki so se prijavili pisno obveščeni! Plača se šele v teh 10 dneh!

Vprašanja so na uradni strani MNZ!
Odgovori
#4
Sva še 2 kandidata, samo imava zaenkrat samo dovoljenje za posest! [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img]
Odgovori
#5
"turist" Napisal:Sva še 2 kandidata, samo imava zaenkrat samo dovoljenje za posest! [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img]


NE PRIDE V POŠTEV!!! Samo imetniki OL za MK ali VK!
Odgovori
#6
"vratar" Napisal:... Samo imetniki OL za MK ali VK!

No - takšna listina ne obstaja... [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Kar je hotel "vratar" napisati je: Samo za imetnike OL (za šport, lov,...), ne pride pa v upoštev za lastnike orožja, katerim je bilo izdano samo DP...
Odgovori
#7
"vratar" Napisal:Omenu bi še tole, da za prijavo polnjenja streliva se lahko prijavijo tudi lastniki, ki imajo samo OL za MK... Prijavnina znaša 41,73 EUR!

10 dni pred izpitom, bojo kandidati ki so se prijavili pisno obveščeni! Plača se šele v teh 10 dneh!

Vprašanja so na uradni strani MNZ!

a si prepričan da ni treba plačati ob prijavi?

mimogrede sem klical danes kako kaj kaže z rokom izpita pa je gospa rekla da pred pomladjo najbrž ne bo nič ker sem šele prvi [img]{SMILIES_PATH}/icon_confused.gif[/img]
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#8
Bom napisal drugače! Kje so trenutno kake tekme v preciznem streljanju, kjer bi dobil potrdilo za udeležbo in bi potem lahko zaprosil za OL in se tako prijavil na izpit za polnjenje ? [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
#9
"Aleks10" Napisal:a si prepričan da ni treba plačati ob prijavi?

mimogrede sem klical danes kako kaj kaže z rokom izpita pa je gospa rekla da pred pomladjo najbrž ne bo nič ker sem šele prvi [img]{SMILIES_PATH}/icon_confused.gif[/img]

Če pogledaš prijavnico, boš videl, da so na njej podatki kamor nasloviš plačilni nalog za tistih 42 €. Piše tudi, da naj bi priložil dokazilo o plačilu, ampak to preverijo na MNZ-ju (po besedah, če sem si prav zapomnil ime, gospe Diane). Po njenih besedah smo bili pred nekaj dnevi prijavljeni štirje. Morda veš s kom si govoril?
Odgovori
#10
ne vem katera je bila, sem poklical na tisto številko ki je na njihovi strani...

sem pa včeraj poslal samo prijavnico...
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#11
6 [img]{SMILIES_PATH}/qleft1.gif[/img]
Odgovori
#12
Mogoče kdo ve, kje na omenjenih spletnih straneh bi našel številko računa za izvedbo plačila stroškov v taki obliki, da jo prežveči UPN na spletni banki?
Odgovori
#13
Obišči povezavo, ki sem jo navedel v prvem postu in najdi povezavo do obrazca PE-9. Prenesi si ga na disk in ga odpri. Na dnu okvirja, pod opomba 2 piše TRR in referenca:

Citat:Opomba 2:
Stroški preverjanja znašajo 41,73 EUR. Naveden znesek nakažite na račun MNZ številka: 01100-6370171132, referenca 28 17116-2401002-10104303.

V nekaj dneh boš na dom dobil še pošto z MNZ-ja, v kateri bo verjetno račun.
Odgovori
#14
"turist" Napisal:Bom napisal drugače! Kje so trenutno kake tekme v preciznem streljanju, kjer bi dobil potrdilo za udeležbo in bi potem lahko zaprosil za OL in se tako prijavil na izpit za polnjenje ? [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
tudi mene zanima
na koledarju strelec ni vnešene nobene tekme u kratkem
Odgovori
#15
"op70" Napisal:
"turist" Napisal:Bom napisal drugače! Kje so trenutno kake tekme v preciznem streljanju, kjer bi dobil potrdilo za udeležbo in bi potem lahko zaprosil za OL in se tako prijavil na izpit za polnjenje ? [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
tudi mene zanima
na koledarju strelec ni vnešene nobene tekme u kratkem

Razpisi za tekme natančnega streljanja so objavljene pod delom foruma strelec.si "NATANČNO STRELJANJE" [img]{SMILIES_PATH}/eusa_shhh.gif[/img] Link: http://http://www.strelec.si/forum/viewforum.php?f=1
Odgovori
#16
Načeloma naj bi bile vse tekme z razpisi tudi objavljene na koledarju, se pa zgodi da kakšno pozabimo vpisati. Še največ pomanjkljivosti je ob začetku sezone, preden zveze objavijo svoje koledarje.
Se pa trudim da bi bil koledar čim bolj ažuren. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
administrator / Strelec.si
Odgovori
#17
V izogib novim nategom, pred tekmo pri organizatorju preverite če njihova zveza izdaja potrdila za UE, o udeležbi le teh.
Odgovori
#18
Če se ne motim se za razliko od drugih zvez na ASZS in IASC potrdila dobi brezplačno, neglede na količino udeleženih tekmovanj. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori
#19
"šimek" Napisal:Če se ne motim se za razliko od drugih zvez na ASZS in IASC potrdila dobi brezplačno, neglede na količino udeleženih tekmovanj.

Tukaj je potrebno dodati, da za nazaj nočejo izdajati potrdil. Nekdo je potreboval potrdilo iztekme, katere se je udeležil več kot leto dni nazaj (pač ni potreboval tako dolgo potrdila). Odgovor od predstavnika ASZS, ki je med drugim zadolžen za izadjo potrdil, je bil, da potrdil za tekme, ki so bile več kot leto dni nazaj ne morejo izdati.

Izgleda, da pravica do pridobitve potrdila pri ASZS zastara po enem letu po udeležbi na tekmi [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img] (tega tako ali tako ni nihče vedel, ker ni bilo nikjer javno objavljeno)...?!

Lahko pa tudi, da je šlo za samovoljo "izdajatelja" potrdil!? [img]{SMILIES_PATH}/icon_eek.gif[/img]


No - hvala bogu, pri nas takšnih težav ne bo. Samo še kakšen teden-dva, pa bo nova strelska zveza ustanovljena in težav z pridobivanjem teh potrdil več ne bo...! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/slam.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_dance.gif[/img]
Odgovori
#20
No ce v enem letu nisi bil na tekmi potem nisi aktiven tekmovalec. Tudi jaz ti ne bi dal potrdila za vec kot eno leto nazaj.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)