Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga HotRange precision 2013
#21
Hvala bobi za popravke verjetno bo zabavno je pa poceni kotacija tekmovanja rad bi bil zraven [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Odgovori
#22
Bobi, ker se Muc potepa po USA, nam morda ti lahko pomagaš... Že Friderik je vprašal, kako je mišljeno s kratkocevnim streliščem. A je v planu morda širitev strelišča ali pa bo kratkocevno na vrsti po dolgocevnem na istih strelskih mestih?
Odgovori
#23
Ojla Orien!

Sori [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img] , ampak res nimam nič zraven pri organizaciji, sem hotel samo razložit waltherju point back-up orožja in to o teži proženja.
Sej bodo kmalu doma, pa bodo razložil. Bo pa po mojem kar obiskana tale liga in bo logistika verjetno res morala špilat u nulo.

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#24
"bobi" Napisal:Ojla Orien!

Sori [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img] , ampak res nimam nič zraven pri organizaciji, sem hotel samo razložit waltherju point back-up orožja in to o teži proženja.
Sej bodo kmalu doma, pa bodo razložil. Bo pa po mojem kar obiskana tale liga in bo logistika verjetno res morala špilat u nulo.

Ajd!

Če bodo dogodke izpeljali s potrebno pedantnostjo, bo ta liga referenca vsem ostalim preciznim. Se že veselim. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_dance.gif[/img]
Odgovori
#25
Upam, da bo res tako, ker kaže O.K.. Veselim se jo pa tudi jaz, ja [img]{SMILIES_PATH}/extra_thumbup.gif[/img] .

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#26
"Orien" Napisal:Bobi, ker se Muc potepa po USA, nam morda ti lahko pomagaš... Že Friderik je vprašal, kako je mišljeno s kratkocevnim streliščem. A je v planu morda širitev strelišča ali pa bo kratkocevno na vrsti po dolgocevnem na istih strelskih mestih?



kot sem zastopil Jurija bo kratkocevno na vrsti po dolgocevnem, na istih strelskih mestih
Odgovori
#27
sem iz okolice in koker mi je znano ne bo mogoče streljati iz objekta ker bi morale biti tarče na višini 2.5m višine na 25 metrov da bi bilo v liniji strelca [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
Odgovori
#28
"walther" Napisal:sem iz okolice in koker mi je znano ne bo mogoče streljati iz objekta ker bi morale biti tarče na višini 1.5m višine na 25 metrov da bi bilo v liniji strelca [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
Zadeva se da rešiti s pomočjo premične montažne konstrukcije (nekaj podobnega imajo v Rečici, le da je tam fiksno postavljeno). Bomo videli, kako so si to zamislili.
Odgovori
#29
Lahko bi se dalo več kaj urediti za boljše pogoje [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img]
Odgovori
#30
"walther" Napisal:čudi me pa da so lovci privolili na takšno obširno tekmo kako bojo sprejeli sosedi itak imamo člani tam velike probleme z treningom enkrat na teden omejeno na 2 uri in iz objekta nam ni dovoljeno streljati [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img]
No, koliko je meni poznano, sosedi nimajo kaj s tem, saj ima strelišče vse potrebne papirje. Glede streljanja iz objekta, pa tudi ne vem, odkod ti taka informacija. Lahko streljaš iz objekta, le dvignjeno stojalo za tarčo si moraš na 25 metrov postaviti. Ker pa ostali člani nimajo takih stojal (zakaj klub tega ne organizira is beyond me), posledično ne moreš streljati iz objekta, zato pa trpiš tam v tistem močvirju in brez strehe...
Odgovori
#31
mešaš hruške i jbuke ... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#32
"walther" Napisal:mešaš hruške i jbuke pojma nimaš... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
No, potem bo pa že držalo, če ti tako praviš...
Odgovori
#33
Tam se bil 1x. Objavljen imajo cenik najema.. Najame se lahko 1 linija, celotno strelisce, trap, zakupi se lahko tedenski, mesecni, letni? termin..

Tako da, ce je strelisce komercialno in ima papirje, se nima noben kaj bunit.
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#34
"markojelen" Napisal:Tako da, ce je strelisce komercialno in ima papirje, se nima noben kaj bunit.
Ja, v normalni državi res ne. Ampak poglej si primer onega pe*** od soseda strelišča v Melju... Vsakič, ko je bila tekma v soboto, so dobili copsi prijavo in vse skupaj jovo na novo... Žal (še posebej pri strelišču) izgleda situacija tako, da te lahko vsak pacient z lažno prijavo hebe v glavo in onemogoča do onemoglosti...
Upam, da se ta projekt v SG-ju "prime" brez težav in brez nepotrebnih zapletov.
Odgovori
#35
za vsako lažno prijavo 500€ kazni+ eskalacija...
Odgovori
#36
kolikor je meni znano da sosede strelišč moti hrup ki je večji od predpisanega kdaj je prijava lažna zate ali streljate z zračnim orožjem postavi se v kožo soseda in se zamisli [img]{SMILIES_PATH}/new_2gunsfiring_v1.gif[/img]
Odgovori
#37
"walther" Napisal:kolikor je meni znano da sosede strelišč moti hrup ki je večji od predpisanega kdaj je prijava lažna zate ali v Meljah streljate z zračnim orožjem [img]{SMILIES_PATH}/new_2gunsfiring_v1.gif[/img]
walther, a sem citiral tebe? ne.. post je bil mišljen za strelišče melje in kot lahko vidiš sem član tam in so mi zadeve okrog lažnih prijav jasne- vem tudi kdo jih daje in zakaj- a to je druga zgodba
ki pa na forumu nima kaj iskati. kaj se pa meritev v melju tiče pa so opravljene redno in hrupnost je v mejah predpisanega...
podal sem le možno rešitev- 500 evriči globe za lažno prijavo 1x, 2x- tretjič pa še kaj več. a kot sem rekel- to je druga zgodba, ki na forumu nima kaj iskat. sicer pa- tako kot imamo v palrlamentu 90+ gnilih jajc tako jih najdeš tudi med sosedi. kaj bi tebi bilo všeč, da bi te sosed vsakič, ko prideš s strelišča domov prijavil, da ga vznemirjaš s tem, da nosiš orožje? eh, ne vem kako dolgo bi ti to prenašal- jaz sigurno ne...

sicer pa nas razsvetli kako je stanje na koroškem- glede na to, da imaš ti probleme in mešamo tufahije s hruškami.
Odgovori
#38
[img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] nisem citiral osebno tebe nasplošno pa če si izpostavil moje ime ni nič narobe ti si se veliko razpisal jaz pa sem samo glasno razmišljal in hotel opozoritina problematiko na streliščih konec komentarja [img]{SMILIES_PATH}/eusa_whistle.gif[/img]
Odgovori
#39
drago, zakaj bi pa se jaz kaj zadrl? nisem ne mačka in ne pes ali pa kakšna druga domača ali divja žival, sem samo član v klubu in se lepo udeležujem treningov in tekem- če mi čas dovoljuje.
"walther" Napisal:kolikor je meni znano da sosede strelišč moti hrup ki je večji od predpisanega kdaj je prijava lažna zate ali v Meljah streljate z zračnim orožjem [img]{SMILIES_PATH}/new_2gunsfiring_v1.gif[/img]
ti si začel s provokacijo če pokamo z zračko in da prekoračujemo zakonske omejitve in da se zato podajajo prijave. če ne veš zakaj se gre in kakšno je ozadje zgodbe raje ne komentiraj oz. posplošuj.
tisto o kazni 500€ je bila čisto moja osebna "izmišljotina", ki sem jo tudi artikuliral zakaj in kdaj.
vrgel si kost, da mešajo jabolka in hruške- še enkrat: razsvetli nas da bomo vedeli kako in kaj je stanje v žančanih.

edit1: prvo pišeš, da pojma nimamo, nato pričneš s provokacijo in posplošuješ na koncu pa brišeš? ojojoj...
edit2: zanimivo nastane, ko se post briše in nato prilagodi... walther, izpostavil si hrupnost, prijave zaradi hrupnosti in ime melje, če bi posploševal potem ne bi napisal kraja- in ker pač problematiko v melju poznam sem
napisal to kar sem- izključno, da ne pride do zavajanja.
Odgovori
#40
Namen spodbudi organizaturju je uspel muc bo verjetno izvedel dobre tekme kar pridite in se pomirite z najbolšimi..... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_dance.gif[/img]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)