Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Los je zakon ...
#21
Kolk so kaj odstopanja pri tezi krogel? Recimo .38 WC 148 grs.
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#22
Marko, pod Reloading poišči , test nova krogla LOS 357 HBWC
ti je klemen lepo opisal, če ne boš razumel pa vpraš supremota on je pa exspert
za vaganje...
Odgovori
#23
> jabolko said:
> če pa z njimi naredi v povprečju tri + kroge več kot z ostalimi

Gruntam in gruntam, pa vidim da bom moral res pujsa razbit in kupit LOS krogle. Če z ostalimi naredim na dober dan tam do 95, potem bom z LOS naredil kot pravi Jabolko koj 3 več in sem zmagal preden sem šel od doma. In to zgolj po treh letih streljanja s pištolo, kaj šele bo ko k temu dodam 27 let (Jabolko pravi da rabiš 30+ let) ...
po moje bodo takrat na začetku sezona pokale in medajle kr s šajtrgo zvozili pred moja vrata, pa da se ne matram brezveze...
Odgovori
#24
no ja če ti ta scenari ne uspe ti pa sam kaj odstopim ...

Attached files [Image: 92837dc6c7fbc90288cff8130b3816.jpg]
Odgovori
#25
> jabolko said:
> no ja če ti ta scenari ne uspe ti pa sam kaj odstopim ...

=D>
Odgovori
#26
:)

Attached files [Image: 47b629c38b412f933fc44054320427.jpg]
Odgovori
#27
lepa grupa,vendar res ne štanca tako lepo kot Waltherjev SIG P 210...aja to so Los-ove krogle.... ;)) ;)) ;))
Odgovori
#28
> pika said:
> :)

> pika said:
> :)

Pa kaj nisi korigiral malo višje, to je pa dišalo na stotko...oziroma na grupo od ene cole iz roke.
Ma ta sig je kar ok po lepoti,pa še tko dobr meče da ne rabi luknjača, le oni od Walterja mislim a je lahko na planetu še
kaka pištola grša... X_X :-q
Odgovori
#29
Los bullets =D> =D>

Četitke seveda tudi strelcu. :>
Odgovori
#30
To je moj test...Puška R700 z glanc novo LW varmint cevjo (prvih 30 nabojev). 98 metrov.
Prva tarča od leve krogle Lapua scenar, druga tarča sierra matchking in desna tarša LOS.
V vseh tarčah je po pet krogel. Po tem testu sem moral puško še malo dodelati, ker se je cev spredaj tiščala kopita, Zamenjal sem proženje, dodelal prednji rest, ker se je puška gugala levo desno. Pa še cev se mora malo udelati.

Še vedno ne trdim, da je LOS slaba krogla....menim, da bo, z pravim receptom, konkurencna najboljšim na trgu...
![slika](http://shrani.si/f/t/kN/3X5Rchzs/test-rem700241113.jpg)
Odgovori
#31
Se opravičujem ker sem zalutal v napačno temo.....seveda gre za LOS solid krogle....
Odgovori
#32
Pika čestitke za grupo in tvojo lepotico P.S. ti pika maš pa veze pri jabolki ni ti nasul škarta... pa sem reku da LOS ni slab =D> :P
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)