Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trgovina STITRA.IT - izkušnje?
#21
PayPal vrne denar kjer koli kupis. Tudi pri nas, recimo. Je pa res da preko PayPala poteka komunikacija oz je posrednik.
PayPal je res dobra stvar. Priporocam vsakomur.
Odgovori
#22
pri paypalu je potrebno VEDNO plačevati v valuti nakupa. to je potrebno ročno spremeniti za vsako. če vam paypal dela konverzijo, si veliko slabši tečaj določi kot vaša kartica/banka.

in pa seveda je paypal zelo požrešen pri svojih provizijah, zato nas marsikje pride dražje z njim plačevati.
Odgovori
#23
Preden pri PayPalu klikneš plačaj je vedno izpisan znesek ki ti bo odtegnjen. Torej v primeru provizije je ta jasna, se strinjaš ali ne. Nobene obveze, ni zadaj skritih provizij.
Je kdaj boljše požret kak EUR provizije in si varen. Sploh pri takih sumljivih trgovcih.
Odgovori
#24
Pri sumljivih trgovcih se ne kupuje, saj jaz ne. Kupujem veliko pri nemcih ,poljakih in čehih ,brez PayPala in vedno brez problema.
Odgovori
#25
Exclamation 
Evo sporočam, da sem s pomočjo prijatelja, kateri zna italijansko po večkratnem pisanju preko e-maila s trgovino Stitra včeraj prejel omenjeno naročilo z dne 29.9.2020.

Najprej naj omenim, zakaj nisem prejel toliko časa omenjeno prešo. Napaka oziroma krivda je bila na moji strani, ker sem po pomoti oddal dvojno naročilo in sem bil pri njih zaveden 2x in s tem so me smatrali kot nekega "šmuglerja". Račun sem plačal preko skb neta. Ko smo razložili, da je bila pomota pri naročilu so nato še isti dan poslali pošiljko naprej. Zapletlo se je potem pri GLS, kjer je pošiljka potovalaveč kot 1 teden do mene in sicer Italija,Avstrija,Nemčija,Avstrija in nato Slovenija.


Skratka pošiljko prejel!!!

V bodoče pa, ko naročujem obvezno preko PayPal-a, kot je nekto tukaj že napisal!
Odgovori
#26
(07-11-2020, 10:59)Taurus_689 Napisal: V bodoče pa, ko naročujem obvezno preko PayPal-a, kot je nekto tukaj že napisal!

A niso pri PayPal-u zelo alergični na vse, kar je kakorkoli povezano z orožjem Question
Odgovori
#27
Zmeri naročili Lee preše pri stitri, zmeri šel plačat na banko, nikoli poslali enega maila, zmeri dobili preše.
Stitra je zakon Dance
Odgovori
#28
Pozdravljeni Jabolček in vsi ostali, ki rinete... a je pri Proarmisu res tolk višja cena, da se splača mesece zajebavat z Italjani? 
Naročiš plačaš in dan dva maš prešo in vse ostale majhne dele doma. Ko je kaj narobe maš vse kar rabiš na dosegu roke ni potrebnih čakanj uvoza iz Amerike.

Hvala za odgovore
lp Bojan
Društvo, ki promovira strelski šport - Spletna stran - PractiScore
Odgovori
#29
Razlika je 60 evrov. V teh cajtih vsak evro prav pride.
Odgovori
#30
Za primerjavo, T7 pri stitri me je prisel 371 eur s postnino vred, pri proarmisu je 569 eur. Ali je 200 eur razlike vredno zajebancije pa naj presodi sam.
Odgovori
#31
V celoti se pridružujem zgornjemu stališču SD Proarmis. S trgovci, ki niso odzivni na elektronsko pośto ali (/in) čakaš dolgo časa, da ti pošljejo blago, ki ga imajo tudi drugi trgovci (govorim o običajnih stvareh, ne redkih kosih orožja, ki se naročajo za vsakega posameznega kupca in niso nikjer na zalogi), ki ti ga pošljejo takoj oz. največ v par dneh, nima smisla poslovati, četudi so nekaj evrov cenejši. Pravilno obveščanje o stanju zaloge preko spleta, o prejemu naročila, prejemu plačila, odpremi blaga, praviloma s sledilno številko in hitra odprema oz. prejem blaga, so vredni veliko, da o pomoči po nakupu ne govorimo.
Odgovori
#32
(08-11-2020, 15:06)Matej045 Napisal: V celoti se pridružujem zgornjemu stališču SD Proarmis. S trgovci, ki niso odzivni na elektronsko pośto ali (/in) čakaš dolgo časa, da ti pošljejo blago, ki ga imajo tudi drugi trgovci (govorim o običajnih stvareh, ne redkih kosih orožja, ki se naročajo za vsakega posameznega kupca in niso nikjer na zalogi), ki ti ga pošljejo takoj oz. največ v par dneh, nima smisla poslovati, četudi so nekaj evrov cenejši. Pravilno obveščanje o stanju zaloge preko spleta, o prejemu naročila, prejemu plačila, odpremi blaga, praviloma s sledilno številko in hitra odprema oz. prejem blaga, so vredni veliko, da o pomoči po nakupu ne govorimo.

Bedarija...imam zmeraj eno najmanj Lee pro 1000 zapakirano doma...tako za dober občutek, druga zame ne obstaja...zmeraj mi naročijo pri Stitri, ker sam ne znam... Pray

Zmeraj plačam na banki in pozabim na vse skupaj in pol preše pridejo... kdaj takoj, kdaj v treh mesecih, brezpredmetno pridejo v glavnem ko pridejo. Whistle

Stitra je zakon, čimveč takih.  Clap Angel


Priponke Male slike
   
Odgovori
#33
(08-11-2020, 14:36)SD Proarmis Napisal: Pozdravljeni Jabolček in vsi ostali, ki rinete... a je pri Proarmisu res tolk višja cena, da se splača mesece zajebavat z Italjani? 
Naročiš plačaš in dan dva maš prešo in vse ostale majhne dele doma. Ko je kaj narobe maš vse kar rabiš na dosegu roke ni potrebnih čakanj uvoza iz Amerike.

Hvala za odgovore
lp Bojan

Vse pohvale vaši trgovini, imate dobro založeno in precej kupim pri vas. A z vsem spoštovanjem, je res tako, da če večje stvari ne rabim nujno, potem raje naročim iz tujine za kar precej prihranka. 50 EUR tu 150 tam... pa je letno pol plače sigurno. Zame to ni drobiž nikakor, sploh pri tem že tako dragem športu. Je pač slovenski trg tako majhen da razumljivo ne morete biti konkurenčni v EU. Nenazadnje je pa žal tudi tako da sem pri vas kupil npr. v enem nakupu že za dobrega 1.500 robe in komaj spipal tistih 5% popusta, pa še to je bila taka muka in kisli obrazi... Sem si pač mislil če se tako borite za stranke pač drugič konkurenca. In je od takrat večinoma tako. Žal imamo plače kot imamo, pa tudi strelstvo ni edini odhodek v življenju, zdaleč ne.
Odgovori
#34
Jest bi tud kupu v Proarmisu  Shifty
Samo žal ga v Slo ni junaka, trgovca ki bi to imel ali zrihtal Not


Priponke Male slike
   
Odgovori
#35
(08-11-2020, 18:49)jabolko Napisal: Jest bi tud kupu v Proarmisu  Shifty
Samo žal ga v Slo ni junaka, trgovca ki bi to imel ali zrihtal Not

Tale komplet je za PCC puške še posebej aktualen, še bolj pa posamezni deli, itak ne crkne vse hkrati. Recimo varovalka igle ali pin izvlekača. Tudi pri junaških trgovcih iz tujine je posamezne drobnarije težje dobiti, raje ponujajo komplete.  Thumbdown
Odgovori
#36
(23-10-2020, 18:51)Taurus_689 Napisal: Pozdravljeni

Zanima me, kake imate kaj izkušnje z trgovino STITRA iz Italije?

Sam sem namreč prejšnji mesec naročil prešo PRO 1000 in jo vplačal 29.9.2020. Po navodilih sem prodajalcu dostavil potrdilo o plačilu, vendar do danes še nisem dobil nobenega odgovora ali je prejel nakazilo ali ne, kaj šele da bi jo dobil. Se je to tudi komu zgodilo, prodajalec ne odgovarja na mejle?

Pozdravljen!
 Kmalu boste lahko vso blago, ki vas zanima za strelce , tudi preše naročili pri nasna OPČINAH (Italija). Naša otvoritev trgovine FULIBER se je malo premaknila zaradi covida in raznih ukrepov, vendar se trudimo odpreti čim prej , upamo konec meseca novembra.  Govorimo slovensko in Italjansko, tako da vam bomo vedno na razpolago. Smo tudi zelo blizu , takoj za mejo, da nas boste lahko obiskali.
Blago Vam bomo lahko tudi pošiljali z GLS. 

Pripravljamo tudi presenečenje , ki ga bo vesel vsak strelec Dance 


www.fuliber.it
FULIBER
Via Nazionale 28
34151 Trst- OPČINE

www.fuliber.it
info@fuliber.it

whatsapp: +39 351 7003826
Odgovori
#37
Upam, da boste spletno stran vsaj osnovno prevedli za tiste ki ne razumemo italjansko.
Odgovori
#38
(08-11-2020, 15:43)jabolko Napisal:
(08-11-2020, 15:06)Matej045 Napisal: V celoti se pridružujem zgornjemu stališču SD Proarmis. S trgovci, ki niso odzivni na elektronsko pośto ali (/in) čakaš dolgo časa, da ti pošljejo blago, ki ga imajo tudi drugi trgovci (govorim o običajnih stvareh, ne redkih kosih orožja, ki se naročajo za vsakega posameznega kupca in niso nikjer na zalogi), ki ti ga pošljejo takoj oz. največ v par dneh, nima smisla poslovati, četudi so nekaj evrov cenejši. Pravilno obveščanje o stanju zaloge preko spleta, o prejemu naročila, prejemu plačila, odpremi blaga, praviloma s sledilno številko in hitra odprema oz. prejem blaga, so vredni veliko, da o pomoči po nakupu ne govorimo.

Bedarija...imam zmeraj eno najmanj Lee pro 1000 zapakirano doma...tako za dober občutek, druga zame ne obstaja...zmeraj mi naročijo pri Stitri, ker sam ne znam... Pray

Zmeraj plačam na banki in pozabim na vse skupaj in pol preše pridejo... kdaj takoj, kdaj v treh mesecih, brezpredmetno pridejo v glavnem ko pridejo. Whistle

Stitra je zakon, čimveč takih.  Clap Angel

Brezveze imas to doma zapakirano... poslji na stajersko, da se malo prelufta ;)
Odgovori
#39
(07-11-2020, 20:45)tastar Napisal:
(07-11-2020, 10:59)Taurus_689 Napisal: V bodoče pa, ko naročujem obvezno preko PayPal-a, kot je nekto tukaj že napisal!

A niso pri PayPal-u zelo alergični na vse, kar je kakorkoli povezano z orožjem Question

Ne niso.
Gre denar normalno skozi.
Municije in samega orozja pa nisem placeval preko PayPala, to pa ne vem kako bi slo. Pac s kreditno placas.
Odgovori
#40
STITRA - Lee Pro 1000 - 245 € + PTT (39 EUR za 10kg - ne vem koliko je to tesko)
Proarmis - Lee Pro 1000 - 295 € + PTT (ugibam - 10 €)

http://www.stitra.com/international.cgi
https://www.proarmis.si/dostava

Kako eni pridete do 150 eur razlike mi ni jasno. Za 20 eur se zajebavate? Vzames telefon v roke in se na proarmis vse zmenis v jeziku, ki ga razumes.
Je pa res, da vsak eur nekaj pomeni. Na koncu se jih kar nabere, tudi po 0,02 € recimo :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)