Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izbira puske za vecje razdalje
#81
Oh Lev pejt mal nazaj k učiteljnu da ti Moa in Mil razloži........
Odgovori
#82
Ja nekej od 300 dalje se je izgubil. Najbrz na 400m se ni streljal ali pa je pa nic zadel. Lev, samo malo heca, nic osebnega. #Radvasmam
Odgovori
#83
(12-03-2021, 17:08)SU84 Napisal: Ma ti se hecaš al si vkalkuliral noter že ostale “napake” ?

Lev mislm in matematika ...

kakšen učitelj takšen učenec... Smile
Odgovori
#84
Gospodom, ki so komentirali in popravili moje napake se najlepše zahvaljujem. Moje pisanje sicer ni bilo namenjeno njim temveč gospodu, ki je prosil za nasvet. Zavedam se, da v forumu je veliko izkušenih generalov in očitno ni potrebe po kamentarjih greenhorna kot sem jaz. Odločil sem se, da vas ne bom več vznemirjal z mojimi neumnostmi kradel prostora v forumu in vašega dragocenega časa. Adijo Gospodje, adijo forum. Pa brez katere koli zamere.
Odgovori
#85
(13-03-2021, 16:25)Oh Lev Napisal: Gospodom, ki so komentirali in popravili moje napake se najlepše zahvaljujem. Moje pisanje sicer ni bilo namenjeno njim temveč gospodu, ki je prosil za nasvet. Zavedam se, da v forumu je veliko izkušenih generalov in očitno ni potrebe po kamentarjih greenhorna kot sem jaz. Odločil sem se, da vas ne bom več vznemirjal z mojimi neumnostmi kradel prostora v forumu in vašega dragocenega časa. Adijo Gospodje, adijo forum. Pa brez katere koli zamere.
Odgovori
#86
[quote="Oh Lev" Odločil sem se, da vas ne bom več vznemirjal z mojimi neumnostmi kradel prostora v forumu in vašega dragocenega časa. Adijo Gospodje, adijo forum. Pa brez katere koli zamere.
[/quote]

Ocitno je zamera, drugace se ne bi kujal.
Pa se to, vec ljudi je ze reklo da ne bo več pisalo pa jim ne uspe... ;)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#87
Oh Lev dobro si se odločil!!!
Odgovori
#88
Oh Lev kdo je ta ucitelj #najbolsistrelec?
Odgovori
#89
(14-03-2021, 18:57)Perse Napisal: Oh Lev kdo je ta ucitelj #najbolsistrelec?

Primož...važno je da se je odloču da se umakne ne bo več pisal
Sicer je Kristian mal skeptičen, da mu to uspe ampak pustimo se presenetit Dance
Odgovori
#90
A gremo stavit?
Odgovori
#91
Jabolko..mene pa tolk ferbc matra :(
Jst stavm 1x 6pack da se bo oglasu
Odgovori
#92
https://archive.org/details/RifleAccurac...1/mode/2up

Če koga zanima. Imamo že kako temo za linke do e-knjig o strelstvu ? Ne najdem
Odgovori
#93
in kako stoji JAPI danes glede LR strelstva?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)